Sonos hoparlörler ev çapında bir ses kurulumu oluşturmak için harikadır. Ben de makul miktarda Sonos ürünü kullanıyorum. Sonos Amfisi, bu benim ses kurulumumun en iyi parçası. Ama ben ve diğer birçok Sonos kullanıcısının notu düşürülüyor – ve bu bir serseri.

tarafından bildirildiği gibi Sınır (yeni sekmede açılır)Sonos, “ için desteği kaldırıyorbu cihazda (yeni sekmede açılır)Android cihazlardan ” özelliği. Bu özellik, kullanıcıların Sonos uygulamasını kullanarak Android telefonlarında yerel olarak depolanan müziği doğrudan Sonos hoparlörleri aracılığıyla çalmasına olanak sağladı.

Bu özellik, zaten büyük dijital müzik koleksiyonları biriktirmiş olan veya popüler müziklerden kaçınmayı tercih eden müzik tutkunları için büyük bir kazançtı. müzik akışı hizmetleri, Spotify ve Apple Music gibi. Ya da benim gibi plak satın alıp albüm için ücretsiz dijital kodlar alan ve albümü telefonlarına indiren insanlar için.

(İmaj kredisi: Sonos)

Ne yazık ki, görünüşe göre yatırım artık Sonos için buna değmez. göre bir Sonos destek gönderisi (yeni sekmede açılır)Sonos temsilcisi Marco B. şöyle diyor: “Mobil işletim sistemlerinin daha yeni sürümleri çıktıkça, bazen aygıtlar arasında bilgilerin paylaşılma biçimini değiştirebilir ve bu özellik artık Android işletim sisteminin daha yeni sürümleriyle uyumlu olmayacaktır.”genel-26