Ünlü süper kahramanlar söz konusu olduğunda, onlardan genellikle bekleyebileceğiniz birkaç hikaye dizisi vardır. Yeniden başlayacaklar, ölecekler (ve birine sahip olacaklar) onları değiştir biraz) ve gülünç derecede güçlü olacaklar kozmik durum. Onlardan çocuk sahibi olmalarını da bekleyebilirsiniz; bu genellikle kahramanın alternatif bir versiyonu için yapılabilse de, yavaş yavaş çocuk sahibi olurlar. ile gördüğümüz gibi, ana hat kanonunda daha fazla bir şey haline geldi Batman ve Süpermen.

DC Comics şimdi bu ebeveyn setine Wonder Woman’ı ekliyor. Karakterin gelen koşusu ile Tom King ve Daniel Sampere, ikili ona Trinity adında bir kız vermeye hazırlanıyor. Karakter ilk kez ortaya çıkmaya hazırlanıyor Wonder Woman’ın 800. yılındaHaziran’daki evrensel sayı, ardından Eylül’deki çıkış sayılarına yol açacak. Ve çiftin koşusunun “çekirdek parçası” olmaya hazır: göründükten sonra A hikaye 20 yıl sonrasını ve King ve Sampere’nin run yavaş yavaş onun kökenini ve nasıl yeni biri olduğunu gösterecek Mucize kadın.

Ile konuşmak IGN, King, çizgi roman sanatçısı (ve sık sık işbirlikçisi) Mitch Gerads’a itibar etti ve bunun, onların patlamasına kadar her yaştan bir takip hakkındaki bir fikirden doğduğunu söyledi. Bay Mucize komik Bu hikaye, dedi King, “Jon [Kent] ve Damian [Wayne] Scott ve Barda’nın çocuğu Jack’e bakıcılık yapmak. Bu, Batman’in oğlu ve Süpermen’in ağabeyi bebek bakıcıları olduğunu ve bakmaları gereken kişinin Wonder Woman’ın kızı olan küçük kız kardeşleri olduğunu düşünmeme neden oldu. […] ABu fikir kafamda olduktan sonra, onu çıkaramadım.”

Wonder Woman'ın Yeni Süper Kahraman Kızı Trinity ile Tanışın başlıklı makale için resim

resim: Daniel Sampere/DC Çizgi Romanları

Trinity’nin ‘nasıl’ konusuna gelince, King bunu göğsüne yakın tutuyor. Karakterin kökenleri dizi boyunca yavaş yavaş ortaya çıkacak, ancak kitabın birincil odak noktasının Diana ve iki kadın arasındaki ilişki olacağına dair güvence verdi. Her sayı “okuyuculara Diana Prince’in ne kadar harika olduğunu, günümüz dünyasıyla ne kadar alakalı olduğunu gösterecek” olsa da, Trinity’nin yetersizlik duygularının onun yolculuğunda büyük bir rol oynayacağıyla dalga geçti. Dünyaca ünlü bir kahramanın kızı olmanın “Trinity üzerinde küçümsenemeyecek bir etkisi var. […] Trinity’nin bağımsızlığını bulması yeterli değildir; Diana’nın kızı olmanın ne demek olduğunu öğrenmesi gerekiyor.

genç yetişkin süper kahramanlar şu anda bir an yaşıyor ve çizgi roman dışındaancak King bunun olduğunu söylerken samimiydi. Damian Ve Jon özellikle Trinity’yi kimin etkilediği. Kısa ömürlü ekip kurma çizgi romanları Süper Oğullar (Patrick Gleason ve Peter J. Tomasi tarafından) ikisini tanımlamaya geldi ve ikisi de genişletilmiş medyada hayat görmüş kendi karakterlerine dönüştüğünden beri. İki Süper Oğul’un kendi babalarını yansıtmaya nasıl başladığı gibi, Trinity’nin amacı da “Wonder Woman’ın büyüklüğünü yansıtabilecek ve yine de bu çok etkili ve çok benzersiz kahramanda somutlaşan idealler için bir sonraki olası adımı gösterebilecek biri.

Trinity içinde görünecek Harika Kadın #800 20 Haziran’da. King & Sampere’s Harika Kadın # 1 daha sonra eylülde çıkacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7