Yeni bir çift kulak içi kulaklığa mı ihtiyacınız var? O zaman Cyberport’a bir göz atın, çünkü burada Apple AirPods Pro’yu eşleşen bir Magsafe şarj kutusuyla birlikte 205 Euro’ya satın alabilirsiniz. Şu anda internette kulaklıklar için daha ucuz hiçbir yer yok. Teklifi inceledik ve anlaşmamızda gerçekten buna değip değmediğini kontrol edeceğiz.

Cyberport’un siber anlaşmaları her zaman bir sürpriz için iyidir. Apple AirPods Pro (2021) anlaşmasının gösterdiği gibi, burada genellikle gerçek yakalayıcılar vardır. Kulaklıklar burada 205 Euro’ya ve nakliye ücreti olmadan temin edilebilir. AirPods’unuzu şarj edip taşıyabileceğiniz uyumlu Magsafe şarj kutusu da vardır.

Burada sunulan Apple AirPods Pro, 2021’den bir sürümdür. Kulak içi kulaklıklar, yüksek gezinimli woofer ve amplifikatörün geniş dinamik aralığı sayesinde gerçekten iyi aktif gürültü önleme ve çok iyi ses kalitesine güveniyor. Apple H1 çip ayrıca müzik akışı sırasında iyi kalite ve düşük gecikme sağlar ve kulaklıklar IPX4 sertifikalıdır. Birlikte verilen Magsafe şarj kutusu, AirPods Pro’nuzu (test için) kısa sürede şarj eder.

Cyberport’un Apple AirPods Pro anlaşması buna değer mi?

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki AirPods Pro’yu başka bayiden daha ucuza alamazsınız. Bununla birlikte, bu açıklama yalnızca 28 Nisan 2023 için geçerlidir, çünkü AirPod’ları çok daha ucuza güvence altına alabildiniz, bu da bu teklifin daha çok spontane insanları hedeflediği anlamına geliyor. Fiyat eğilimi, 210 Euro’luk maliyetlerin oldukça istikrarlı olduğunu gösterse de, bunlar genellikle yenilenmiş ürünler veya B-stok sunan bayilerdir.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro (2021) özel bir uyum ve iyi bir ANC’ye sahiptir. / © Ben Miller / NextPit

Bir sonraki en iyi teklifi Playox’ta alabilirsiniz ve burada AirPods Pro’nun fiyatı 208,48 Euro’dur. Halihazırda 200 avroluk sihirli sınırın altında fiyatlar vardı, ancak bunlar ender günlük fırsatlardı. Yani gerçekten bir şeyi kurtarmak istiyorsan sabırlı olmalısın. Sadece yeni AirPods Pro’yu istiyorsanız, elbette burada güvenle grev yapabilirsiniz.

Bu tür teklifler hakkında ne düşünüyorsunuz? En iyi fiyatları beklemeyi mi tercih edersiniz yoksa zaman zaman dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin mi verirsiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27