Paramount’s CinemaC’de2023 panelinde bugün yapımcı Seth Rogen yönetmen Jeff Rowe’dan yeni bir klip tanıttı Ninja Kaplumbağalar: Mutant Mayhem, uygun şekilde kaplumbağa yeşili bir takım elbise giymiş. Animasyonlu yeniden başlatma, filme yeni bir stil duygusu getiriyor. klasik TMNT dörtlü-Franchise’da ilk kez seslendirilen gerçek genç oyuncular Sırasıyla Leonardo, Michelangelo, Raphael ve Donatello rollerinde Nicholas Cantu, Shamon Brown Jr., Brady Noon ve Micah Abbey.

Ancak klibin kendisi gençler ve yeni arkadaşları April O’Neil (Ayo Edibiri) hakkında değil, yeni bir yüz hakkında. TMNT film için yaratılan müdavimler: Ice Cube tarafından seslendirilen mutant bir sinek olan Superfly. Nisan ve Kaplumbağalar Superfly’ın peşine düşerken klip açıldı ve onun bir köprünün altından geçen bir anlaşması olduğunu duydular ve onu pusuya düşürmeye gittiler. Hepsi bir arabada beklerken iki minibüs belirir ve kaplumbağalar kendi aralarında bu adamların bazı mutantları ve ardından minibüsten inen mutantları görünce çok korkacakları konusunda şakalaşırlar!

Kesin olmak gerekirse, Bebop ve Rocksteady (Seth Rogen ve John Cena) olarak tanıdığımız iki devasa mutant; piercingler ve dövmelerle tamamlanan çok klasik görünümler. Biraz hip-bir müzik setine atlayın. April tüm bunları çekiyor ve kendi kendine “Bir Daytime Emmy ödülü kazanacağım” diyor.” Superfly dışarı fırlarken. He gerçek bir sinek, ancak bir vücut geliştiricinin fiziğine sahip. He Kaplumbağaları ve Nisan’ı görüyor:“Hepiniz bir avuç kaplumbağasınız, değil mi?” diye bağırır ama kaplumbağalar onu düzeltmek istemezler çünkü orada başka mutantların da olduğuna inanamazlar.

Superfly daha sonra ekibinin geri kalanını tanıtır. yukarıda bahsedilen Bebop ve Rocksteady’nin yanı sıra Wingnut (Natasia Demetriou), Ray Filet (Post Malone), Leatherhead (Rose Byrne), Gengis Frog (Hannibal Buress), Scumbug ve Mondo Gecko’yu (Paul Rudd) içerir. Mondo yanına gelir ve Mikey’e sarılır ve ikisi birbirlerinin havasını sevdiklerini söyler. Oradan, klip, bir karavan çekimleri montajına dönüştü – Nisan’ın yaptığı her şeyi filme almaması gerektiğine dair şakası gibi yeni anlar da dahil. Leo, Usta Splinter’a (Jackie Chan) kardeşlerin o gece neden geç kaldıklarını açıklarken, klip kaplumbağaların kanalizasyon evlerine dönmesiyle sona eriyor. Mikey, Leo’nun onları ispiyonladığını ve elbette Splinter’ın bu ifadeyi pek iyi karşılamadığını söyler.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Mayhem 4 Ağustos’ta sinemalarda.

Germain Lussier tarafından ek raporlama.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7