Max Payne’in klasik koridor çekimlerini, kurt adamların ve vampirlerin doğaüstü korkularını, Super Meat Boy’un meydan okumasını ve hızını karıştırıp iyi bir ölçü için bütün bir rap albümünü eklediğinizde ne olur? Başka bir yerde El Paso’yu alırsınız. Yılın en ilginç bağımsız oyunlarından biri olan PCGamesN, bu hareketli nişancı oyununu GDC 2023’te deneme şansı buldu ve oldukça deneyim olacak şekilde şekilleniyor.

An Airport For Aliens Current Run By Dogs ve Space Warlord Organ Trading Simulator’dan sorumlu eklektik indie stüdyosu Strange Scaffold tarafından geliştirildi. Remedy’den Max Payne ve benzeri, Bu yüzden daha fazla.

PCGamesN, yalnızca El Paso, Elsewhere’i tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda başrolü üstlenen ve nişancı bölümlerinde çalan on parçalık bir hip-hop albümü yazan tasarımcı Xalavier Nelson Jr.’dan haber aldı.

El Paso, Elsewhere, ağır çekim dalışı ve yuvarlanmasıyla Max Payne gibi görünebilir, ancak anlatım ve ortam onu ​​gerçekten farklı kılıyor. Aynı anda hem korkunç bir ayrılık hem de gerçeklik değiştiren bir otelden geçen, eski kız arkadaşı vampirlerin efendisi Draculae’yi almaya çalışırken folklordan bir dizi canavarla karşılaşan James Savage’ı kontrol ediyorsunuz.

Super Meat Boy, El Paso’nun hızlı seviye yeniden yükleme süreleriyle El Paso, zıplayan kurtadamları ve tehlikelileri atlatmak için ağır çekim rulolarda, dalışlarda ve duvar tekmelerinde ustalaşmanız için neredeyse size yalvarırken, El Paso, sınırlı seviyelerinde ölmeye devam etmenizi istiyor. zombiler Öğrenme eğrisi diktir, ancak bu Teksas otelinin koridorlarında gerçekten başarılı olmak için ödemeniz gereken bedel budur.

GDC’de iki seviye oynadık, ikincisi hip-hop müziği ve Xalavier Nelson Jr.’ın vokalleri ile noktalandı ve şu anda Max Payne hayranlarının tamamen farklı ama yine de biraz tanıdık bir canavara sahip olacağı hemen ortaya çıktı. elleri El Paso, Elsewhere ile.

El Paso’ya, Elsewhere’in bu sonbaharda piyasaya sürülmesine hazır olmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. dilek listesi oyunu Steam’de oynayın veya FPS oyununun ön bölümünü oynayın El Paso, Kabus yerine.

Bu arada, en iyi aksiyon-macera oyunları size şu anda benzer deneyimler sunabilirken, yakında çıkacak en iyi PC oyunlarına bakışımız sizi meşgul edecek.oyun-2