Dün Galaxy A54 üzerinde ekran testleri yaparken bir an aklımdan bir düşünce geçti. İzini sürmeye çalıştım ve bu geceki gösteri için prova yapan tüm orta yaş krizi seslerinin arasında onu bulmam biraz zaman aldı, ama sonunda onu yakalayabildim.

Bu çizgiler boyunca bir şeydi “Modern amiral gemilerinden herhangi birini almaktansa Galaxy A53’ü almayı tercih ederim.” Evet, A53, en yenisi değil. Artık A54 çıktığına göre, önceki nesil Nixon’un başkanlığı sırasında mısır şurubundan daha ucuz olacak.

Tüm siyasi şakalar bir yana (bu arada siyasetten nefret ediyorum; bu şakayı neden yaptığımı bilmiyorum), modern amiral gemilerinin bugünlerde çok pahalı olduğunu ve orta sınıf telefonların temelde… gitme seçeneği olduğunu düşünmüyor musunuz?

Evet, herkes en kaliteli telefonu (veya herhangi bir aygıtı) elinde tutmak ister, ancak bir veya iki nesil sonra eskir. Kemerimin altında çok sayıda inceleme var ve bugün bir telefon almak zorunda kalsaydım, 500 doların çok altında sağlam bir orta sınıf alırdım. Benimle bir şekilde yemek pişirmediği, evi temizlemediği ve anime izlemediği sürece bir telefona 1000 dolardan fazla ödemem mümkün değil.

Peki, konu hakkındaki görüşünüz nedir? Bir amiral gemisi yerine bir orta sınıf satın alır mıydınız? Anketimize oy verin ve her zaman olduğu gibi aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi paylaşın.

Daha Fazla Anket:telefon-1