Sega’nın yeni sürümü The Murder of Sonic the Hedgehog’a göre Sonic öldü. Oyun bir 1 Nisan Şakası hediyesidir ve Sonic the Hedgehog’un Öldürülmesi Steam’de ücretsizdir.

Oyun görsel roman formatını alıyor ve Sonic’in Amy Rose’un doğum gününü kutlamak için düzenlediği gizemli cinayet partisi sırasında Mirage Express’te ölmesiyle açılıyor. Oyuncu olarak, Sonic’i kimin öldürdüğünü ve hangi uğursuz şeylerin döndüğünü öğrenmek size kalmış.

Şimdi oynuyor: Sonic Frontiers Video İncelemesi

Bu oyunun kanonik olup olmadığına gelince, cevap hayır. Steam açıklaması, “Bu bir Sonic Team unvanı değil, ancak kafa canonunun gücüne şiddetle inanıyoruz” diyor.

Sonic Frontiers, 8 Kasım 2022’de piyasaya sürülen bir açık dünya oyunu olan en yeni canon Sonic oyunudur. GameSpot’un Sonic Frontiers incelemesinde, eleştirmen Richard Wakeling oyunu 7/10 olarak değerlendirdi. Oyunu, geçmiş Sonic oyunlarında bulunan geleneksel formülden ayrıldığı için övdü. Wakeling, “İster orta halli bir mini patron, ister Sonic’in dalgalı hareketiyle mücadele olsun, ortaya çıkan ve akışı bozan hayal kırıklıkları var ve bu, Sonic hayranlarının alışık olduğu şeyden büyük bir sapma,” dedi. “Yine de bu yeni yöne tamamen katılıyorum. Sonic Adventure, son 24 yıllık 3D Sonic oyunları için şablon oluşturdu ve Frontiers’ın gelecek nesil için de aynısını yapacağını umuyorum. Kusurları var ve iyileştirme için kesinlikle yer var, ancak dikenli maskot sonunda doğru yönde ilerliyor.”

Sonic Frontiers’ın ilk DLC’si 22 Mart’ta geldi ve üç dalganın ilki. DLC, iki yeni Challenge modu, Cyber ​​Space Challenge ve Battle Rush’ın yanı sıra yeni bir fotoğraf modu içeriyordu.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1