Sonos’un akıllı hoparlörlerinde Apple Music aracılığıyla şarkı akışı yapmak artık daha da iyi hale geldi. Sonos olarak ilan edildi Sonos uygulamasının 15.2 sürümü için sürüm notlarında, Apple Music kullanıcıları artık Apple’ın Spatial Audio’daki favori şarkılarını belirli Sonos hoparlörlerinde dinleyebilirler.

destekleyen Sonos hoparlörleri Apple’ın Spatial Audio özelliği Arc, Arc SL, Beam (Gen 2) ve Era 300’dür. Bu nedenle, bunlardan birine sahipseniz Sonos uygulamasının en son sürümünü telefonunuza yükleyin ve en sevdiğiniz parçaları çalmaya başlayın. Ayrıca, Spatial Audio’da bir şarkıyı her dinlediğinizde, tıpkı Apple Music uygulamasında olduğu gibi, Sonos uygulamasının Şu An Çalınan ekranında bir Dolby Atmos rozeti görüntülediğini fark edeceksiniz.

Apple, Spatial Audio özelliğini 2021’de piyasaya sürdü. O zamanlar şirket, bu özelliği “Apple Music’teki yeni nesil ses” olarak tanımlıyordu. Spatial Audio, Dolby Atmos teknolojisini destekler ve şarkıların üç boyutlu ve daha sürükleyici hissettirmesini sağlar. Apple’ın Mekansal Ses özelliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kontrol etmekten çekinmeyin. Apple Music’in Spatial Audio, bu işlev hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladığımız makaleyi açıkladı. Bununla birlikte, bir Apple Music abonesi değilseniz, ancak yine de en sevdiğiniz şarkıları dinlerken bu sürükleyici, üç boyutlu hissi yaşamak istiyorsanız. Sonos akıllı hoparlörünüzle, şarkıları Dolby Atmos’u da destekleyen Amazon Music üzerinden aktarabilirsiniz. Elbette, Dolby Atmos’ta şarkıların keyfini çıkarmak için cihazınızda Sonos uygulamasının en son sürümünün ve bir Arc, Arc SL, Beam (Gen 2) veya bir Era 300 akıllı hoparlörün yüklü olması gerekir.telefon-1