Fanatical, en son gizemli paket promosyonunu başlattı ve bu, normalden biraz farklı. bu İlkbahar 2023 Gizem Paketi 1 $ karşılığında yalnızca bir gizemli anahtarla başlar ve 13,49 $ (en iyi değer) karşılığında maksimum 20 oyuna kadar ölçeklenir.

Hangi oyunların dahil olduğunu bilmiyoruz, ancak paketin mağaza sayfasında Fanatical’ın “tutkulu oyun ekibimiz tarafından özenle seçilen” “en popüler oyun türlerinden 200’den fazla oyun” listesinden rastgele çekildiği yazıyor. Ayrıca aşağıdakiler gibi altı AAA oyunu içeren on “2023’ün En İyisi” paketinden birini kazanma şansı da vardır: dönüş, yerleşik kötülük 4, Ve Hi-Fi Rush, diğerleri arasında. Bu paketlerden yalnızca 10 adet mevcuttur, ancak tam 20 anahtarlık anlaşmayı kapmak, paketinizde bir tane bulma şansınızı artırır.

Paketinizdeki her anahtarın benzersiz oyunlar için olacağını unutmayın. Ancak, birden fazla paket satın alırsanız, kopyalarını bulma şansınız vardır. Paketinizdeki tüm anahtarlar 30 Nisan 2023’e kadar Steam’de etkinleştirilmelidir.

Gizemli anahtarlarınızla birlikte, her paket size gelecekteki Fanatik satın alımlarında kullanabileceğiniz %5 indirim kuponu verir.

Anlaşma hala geçerliyken gizemli anahtarlarınızı almak için Fanatical’a gidin. Paketlerinize dahil edeceğiniz oyunlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmayı tercih ediyorsanız, Fanatical’s Diamond Collection’ın 23$’a beş adede kadar PC oyunu almanızı sağlayan İlkbahar 2023 sürümüne de göz atmalısınız.

Fanatik Bahar Gizem Paketi 2023

  • Bir gizemli anahtar — 1 dolar
  • Beş gizemli anahtar — 4,39 dolar
  • 10 gizemli anahtar — 7 dolar
  • 15 gizemli anahtar — 10,39 dolar
  • 20 gizemli anahtar — 13,49 dolar

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1