Hiç bir çift Crocs’a benzeyen bir iPhone kılıfı istediniz mi? Bilirsin, çirkin ama rahat slip-on ayakkabı isteğe bağlı olarak renkli raptiyelerle süsleyebileceğiniz deliklerle mi kaplı? Sen sahip değil? Görünüşe göre akıllı telefon kılıfı üreticisinden bir tasarımcı Casetify bir çift Crocs gördüler ve kendi kendilerine düşündüler, vay canına, bu harika bir iPhone kılıfı olur!!

Hayır, şaka yapmıyoruz.

Casetify bu ay başlatıldı yeni iPhone kılıfları serisi tıpatıp Crocs ayakkabılarına benzeyen, tripofobi uyandıran delikleri ve telefon kılıfınızı çiçekler, gökkuşakları, gülen yüzler ve…ahh…bir parça tereyağı. Bir parça tost. Salyangoz. Bir motel anahtarlık mı?

Üzgünüm, ama burada gerçekte ne oluyor?

Bu kasalar 52 dolardan satılıyor!

TechCrunch genellikle akıllı telefon kılıflarını veya aksesuarlarını kapsamasa da, bu yeni ürün serisini gördüğümüzde, gerçekten tuhaf doğası nedeniyle bir istisna yapmamız gerektiğini biliyorduk. Bu şaka basın? Bu erken bir Nisan Şakası mı? Buharlı yazılım mı? Yeni ürün fikirleri için zamanda yolculuk yaparak 1980’lere mi gittik?

Bu vakaların gerçek olduğunu size bildirmekten üzüntü duyuyoruz/mutluluk duyuyoruz. Onları elimize aldık ve adımlarını attık.

İşte rapor edebileceklerimiz. Vakaların kendileri siyah, lavanta, krem ​​ve pembe renktedir. Açıklandığı gibi silikon kaplamalarıyla yumuşak ve esnektirler. Ayrıca, ekranı korumaya yardımcı olmak için köşelerde tamponlar ve vaat edilen yükseltilmiş çerçeve var. Casetify, 4 ft’e kadar düşme koruması sağladıklarını söylüyor.

Ama tabii ki kimse bu kılıfları koruma yetenekleri için satın almıyor. Alıyorlarsa bile “estetik” için alıyorlar.

Yalnızca iPhone 14 Pro ve Pro Max için mevcut olan kılıflarda raptiyeleri tutmak için tasarlanmış 13 ila 14 delik bulunur. Bunlar, 22 dolara satılan 5 iğneli setler halinde satılıyor – bu, katılmak için ucuz bir şaka değil!

Görsel Kaynakları: Casetify

Piyasaya sürüldüğünde, dört ana set mevcuttur: bir “yazlık çekirdeği” seti mantar, salyangoz, çilek, çiçek ve ördek ile; bir “retro batı” seti dalmaçyalı benekli kovboy şapkası, kibrit kutusu, kovboy çizmesi, motel anahtarlık ve 70’ler görünümlü mutlu yüzlü çiçek (hayır, çiçeğin nasıl batılı olduğunu da bilmiyorum); bir “akşam kahvaltısı” seti yukarıda bahsedilen tereyağı ve tost, gülen bir yüz, damalı kalp ve “teşekkür ederim!” lokanta çekinizde bulacağınız gibi; Ve barış sevgi dünya seti oyuncak ayı, kalp şeklinde dünya, mutlu yüzlü papatya ile; yin yang sembolü; ve mutlu gökkuşağı.

Görsel Kaynakları: Casetify

Barbie’nin yüzü, markası, ceketi, kalp şeklindeki gözlükleri ve “1959” yılı gibi pembe barbie raptiyeleri olan Sınırlı Üretim bir “Barbie” seti de bulunmaktadır.

Bu 82 dolara satılıyor! Seksen… iki… dolar.

Ben bile…neden…

Casetify’a bu “benzersiz” fikri nasıl ortaya çıkardığını sorduk.

Şirket bize son birkaç yılda ayna kılıfları, yastık kılıfları ve zıplayan kılıflar gibi pek çok yenilikçi ürün tasarladığını ve bu yeni raptiye kılıflarının müşterilerine “günlük teknolojileriyle kendilerini ifade etmeleri için yeni yollar” sunacağını düşündüğünü söyledi. ”

Bir sözcü, “Ürettiğimiz ilk iğne setleri, en çok satan baskılarımız göz önünde bulundurularak ve ayrıca Z Kuşağı ve Y Kuşağı arasında trend olan ürünler dikkate alınarak geliştirildi” dedi.

Tereyağıyla ilgili sorunun ne olduğunu sorduğumuzda, “yiyecekle ilgili ürünlerin gerçekten iyi sattığını bilmek şok edici olabilir haha!”

Görsel Kaynakları: Casetify

Tamam ama tereyağı? Gerçekten mi? Bunun yüzünden mi viral tereyağı tezgahı? Telefon kılıfları artık kendilerini niş TikTok trendlerine mi bağladı?

Ayrıca, kırsal yaşamı romantikleştiren ve doğayla uyum içinde yaşayan internet trendinden ilham almış gibi görünen kır evi çekirdek seti de var – TikTok’un kişiselleştirilmiş algoritmaları tarafından yönlendirilen alt toplulukları sayesinde popülaritesi artan bir estetik. Şimdi ekrandan cebinize atladı.

Her halükarda, kasanın arkasından dev iğneler çıkmasına rağmen, süslü kasayı cebinize sokmak veya çıkarmak çok zor olmadı. Kılıflar ve pimler oldukça pürüzsüzdür, bu nedenle giysilerinizi biraz çekerken, örneğin Popsockets tutuşunuzdan daha fazla sıkışmaz.

Bu arada aslında kasayı iğnelerle süslemek de çok zor olmadı. Pimleri içeri itmek, özellikle alt sıradakiler için biraz çaba gerektirdi, ancak bir kez girdiklerinde kendilerini oldukça güvende hissettiler.

Casetify, pimlerin ruh halinize göre karıştırılıp eşleştirilebileceğini söylüyor, ancak ilk seçimler oldukça sınırlıydı. Tabii ki, bazı Crocs’ları karıştırmayı denemek zorunda kaldık. cibbitz (aka Crocs pimleri) sadece görmek için kasanın deliklerine. Sonuçta, kasalar Jibbitz’i destekleseydi, bu çok çeşitli özelleştirme seçeneklerinin önünü açardı! Ama ne yazık ki elimizdeki yuvarlak sırtlı Jibbitz – bunlar ışıltılı Hello Kitty takılar – çok büyüktü. serseri.

Casetify, birkaç ay önce Barbie ile yaptığı gibi, gelecekteki marka işbirlikleri de dahil olmak üzere gelecekte daha fazla iğne seti ve kılıf piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor. Push-In kasa hattı. hangisi olduğunu bilmiyoruz estetik topluluk, raptiye tedavisi görecek sırada olacak, ancak orada aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda “-çekirdek” var.genel-24