Bazı uzun süre OnePlus hayranları, son birkaç yıldaki markanın evriminden rahatsız olmaya devam ediyor ve Oppo yan kuruluşunun dünya çapında daha fazla insana hizmet verebilecek daha zengin bir ürün portföyü arayışındaki “üstünü” kaybettiğini düşünüyor. zaman zaman risk almayı ve cesur yeni teknolojiler denemeyi seven bir şirket.

Bu iki projenin yeterince iddialı ve alışılmışın dışında görünmemesi durumunda, ultra üst düzey OnePlus 11 cep telefonuyla ilgili üçüncü bir deneyin yakın gelecekte, en azından Çin’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Dayalı Weibo’ya resmi ipuçları düştüşirketin “benzeri görülmemiş malzemeler ve işçilikle” yapıldığı ve her bir kullanıcının elinde “benzersiz görünmeyi” amaçladığı iddia edilen bir sonraki telefonunun bulmacasını çözmeyi oldukça zor bulabilirsiniz.

Bu doğru, boru hattında daha önce bir mobil cihazda hiç kullanılmamış bir malzemeden inşa edilecek özel bir OnePlus 11 sürümü var… veya en azından bir şey mermerin görünümünü ve hissini çok yakından taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.

Potansiyel olarak havalı ve kaygan bir duygudan bahsediyoruz, ancak OnePlus’ın mermer destekli her bir telefonu bir sonraki üniteden nasıl farklı göstermeyi planladığı net değil. Her iki durumda da, “benzeri görülmemiş malzeme ve işçilik” kullanımı, kullanılabilirliğin aşırı boyutta ABD’de veya Çin dışında herhangi bir yerde ticari olarak piyasaya sürülmesini neredeyse kesinlikle dışlayan bu muhtemelen süper pahalı cihaz için sınırlı.

Bu, yukarıdaki resimlerin her yerine salya akıtmamızı ve cam, metal, plastik veya üç “temel” malzemenin çeşitli kombinasyonlarından başka bir şeyden yapılmış bir tasarımı sallayan birinci sınıf bir akıllı telefon hakkında hayal kurmamızı engelleyemez.telefon-1