Diablo IV’ün açık beta sürümü, kuyruk sürelerini iyileştirmesi gereken bir yama sayesinde ideal olarak erken erişimden biraz daha sorunsuz olacak.

bir resmi gönderi Diablo IV forumlarında Blizzard, oyunun açık beta sürümüne gelen değişiklikleri özetledi. Oturum açma sıra sürelerini etkileyen sorunlar (erken erişim betasının ilk gününde yaklaşık iki saatte zirveye ulaştıktan sonra, erken erişim döneminin geri kalanında neredeyse hiç yoktu) düzeltildi. Ek olarak Blizzard, oyuncuların hala sırada takılı kalmasına rağmen sıra zamanlayıcılarının kaybolmasına neden olan bir sorunu düzeltti.

Şimdi oynuyor: Diablo 4 Stronghold Sorcerer Oynanışı (Beta)

Beta’nın tek dünya patronu Ashava the Pestilent için ortaya çıkma zamanlayıcılarını etkileyen bir sorun da ele alındı. Vahşi canavarı alt etmek isteyenler için, patron 25 Mart Cumartesi günü 10:00, 12:00 ve 22:00 PDT’de ve 26 Mart Pazar günü 12:00 PDT’de ortaya çıkacak.

Zararlı Ashava Yumurtlama Zamanları

  • 10:00 PDT, 13:00 ET 25 Mart
  • 12:00 PDT, 15:00 ET 25 Mart
  • 22:00 PDT 25 Mart, 01:00 ET 26 Mart
  • 12:00 PDT, 3:00 ET 26 Mart

Yama ek olarak, bazı oyuncuların PC’de beta ile yaşadığı çökmeyle ilgili çeşitli sorunları çözmeli ve konsolda kanepede çalışan kooperatif oyuncularının prolog sırasında ortakların oyuna giremediği bir sorunu çözmelidir. “Yüksek Doku” ayarını seçemeyen PC’de 16 GB RAM’e sahip oyuncular, açık betada bunu yapabilmelidir. Ek olarak, tamamlanan zorlukların başlatılmamış gibi yanlış bir şekilde görüntülendiği bir kullanıcı arayüzü sorunu ve oyuncuların “In Her Wake” görevinde ilerleme kaydetmesini engelleyen belirli bir sorun düzeltildi.

Yama notlarında Blizzard, oyunculara erken erişim beta sürümüne atladıkları için teşekkür etti ve ekibin “tüm geri bildirimleri taradığını ve lansmandan önce oyuncuların notlarını almak ve ele almak için açık beta aracılığıyla bunu yapmaya devam edeceğini” belirtti.

Blizzard’ın halihazırda aldığı ve üzerinde harekete geçeceği bir geri bildirim, Barbarian’ın alt seviyelerde algılanan güç eksikliğidir. Barbarian’ı oyunun başlarında daha güçlü hale getirecek değişiklikler, 6 Haziran’da piyasaya çıktığında Diablo IV’ün tam sürümüne gelecek ve açık betada yer almayacak.

Betada belirli dönüm noktalarına ulaşanlar için Diablo IV’ün tam sürümüne taşınan bir dizi ödül var, bu yüzden daha fazla bilgi için Diablo IV’ün açık betası hakkında bildiğimiz her şeyi okuduğunuzdan emin olun. Diablo IV’ün açık beta hafta sonu 24 Mart’ta başlıyor ve erken erişim betasının bir parçası olarak yer almayan iki ek sınıf, Necromancer ve Druid içerecek. Betadan olabildiğince fazla yararlanmak isteyenler için, önerilen derlemeler ve çeşitli seviye atlama ipuçları hakkında bilgi için Diablo IV kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1