Venom’un oyunun seslendirme sanatçısına göre Spider-Man 2’nin PS5 için olası çıkış tarihi Eylül ayında gelebilir gibi görünüyor, Tony Todd, Twitter’da çok fazla şey söylemiş olabilir. Tweetlerini görmek hala şaşırtıcı olsa da, belki bu önümüzdeki birkaç saat içinde değişecek. Ancak şimdilik, PS5 için bu yılki en büyük ayın ne olabileceğine dair bize iyi bir bakış atmış görünüyorlar.

Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi Seslendirme Sanatçısı Tarafından Belirtildi

Spider-Man 2, 2023’ün en çok beklenen oyunlarından biri. tanıtım fragmanından bu yana unvan için yola çıkan hayranlar, Spider-Man (2018), Miles Morales ve Spider-Man: Remastered’ın büyük başarısından sonra hiç de az heyecanlı değiller. Tüm oyunlar eleştirmenler ve hayranlar tarafından iyi karşılandı, bu nedenle Insomniac’ın 2 yılı aşkın bir süredir oynanış göstermeden bile hayranları mutlu etme becerisine dair çok az şüphe var.

Tony Todd, tweet’lerinde çıkış tarihinin bu yılın Eylül ayı olabileceğini ve reklamların Ağustos ayında yayınlanacağını ve bunun mantıklı olabileceğini söylüyor. Ancak, bir seslendirme sanatçısının bu tür bilgileri vererek nasıl paçayı sıyırdığına ve bu bilgilerin şimdiye kadar silinmemiş olmasına hala hayret ediyoruz.

Ayrıca rutin bir içeriden biri olan Andy Robinson da Eylül çıkış tarihinin kendisinin de duyduğu haberini yineliyor.

Şimdilik yapabileceğimiz tek şey beklemek ve gelecekte ne olacağını görmek.

Spider-Man 2, Sonbahar 2023’te PlayStation 5 için özel olarak piyasaya sürülecek.

oyun-5