Son tatil sezonu, bir sonraki kış indirim etkinlikleri ufukta belirdiği kadar henüz dikiz aynasında görünmese de, çoğu günlük teknoloji tüketicisi ve pazarlık avcısının pek çok iyi Kara Cuma veya Siber Pazartesi 2022 anlaşmasını hatırlaması pek olası değil.

Tabii ki, ilginizi çekebilecek tüm popüler ürünleri ve son birkaç aydaki fiyat dalgalanmalarını takip ederek (veya en azından yapmaya çalışarak) burada devreye giriyoruz.

Kasım ayında büyük indirime giren ve hiçbir zaman tüm zamanların en düşük fiyatlarına geri dönmeyen bir cihaz, 10,5 inçliktir. Unvan için yarışan Galaxy Tab A8 bir yılı aşkın bir süredir dünyanın en iyi bütçeli tableti.
Amazon bugün birdenbire bu orta sınıf üründe rekor indirimler sunuyor. 32, 64 ve 128 GB depolama varyantlarında Samsung slate.
Kesinlikle belirtilmeye değer olan şey, cihaz üreticisinin kendisinin ve Best Buy gibilerinin bu yazının yazıldığı sırada Amazon’un öldürücü yeni fırsatlarıyla eşleşmemesi ve hatta ona yaklaşmaması, bu da piyasadaysanız perakendeci seçiminizi alışılmadık derecede basit hale getiriyor. gösterişsiz için Büyük bir ekrana ve genel olarak saygın özelliklere sahip Android tablet.
Giriş seviyesi Galaxy Tab A8 yapılandırması, dikkat edin, yukarıda belirtilen 32 gigabayt yerel dijital istifleme odasını mütevazı bir 3GB RAM sayısıyla 229,99 $ liste fiyatının altında 90 dolarla eşleştirirken, 64 ve 128GB sürümleri 4 gig paketliyor. sırasıyla 280 $ ve 330 $’dan 100 $ ve 130 $’lık indirimler.

Ayrıca, bu derin fiyat indirimlerinin yalnızca Amazon’a özel bir gümüş renk grubu için iyi olduğunu vurgulamakta fayda var, bu da … hiç kimse için büyük bir rahatsızlık olmamalıdır.

Bu, sekiz çekirdekli işlem gücü, Tam HD ekran çözünürlüğü, modern Android 13 yazılımı (son güncellemelerden sonra), sağlam pil ömrü ve mükemmel hoparlörler ile tamamen yeterli bir tablet için tamamen kabul edilebilir bir boyama işidir.

Açıkçası, birinci sınıf bir alternatife bakmıyorsunuz. en iyi iPad’ler burada, ama hatta değil Apple’ın en mütevazi tableti, şu anda Galaxy Tab A8’in aşırı uygun fiyatına yaklaşabilir…telefon-1