Doctor Who'nun Gelecek Yıldönümü Projesi Sooz Kempner'ı Kıyamete Dönüştürüyor başlıklı makale için resim

resim: BBC

Doktor Kim‘S 60. yıl dönümü Kasım 2023’te diziye istediği kadar çılgın görünme şansı veriyor. David Tennant’ı yeni bir Doktor olarak mı görevlendirdiniz? Elbette. Russel T. Davies 2008’deki gibi geri mi döndü? cehennem evet. TikTtamam ve Twitter süperstarı Sooz Kempner kendi çizgi roman, kitap, oyun ve medya bağlantı serisini mi alıyor? …Tamam aşkım?

BBC bu sabah duyurdu Kiyamet gunuyeni bir transmedya Doktor Kim kampanya Kempn ileer—bir ödül—kazanan komedyen, skeç sanatçısı ve muhtemelen dünya çapında en çok viral çalışmasıyla tanınan aktör Twitter ve TikTtamam videolar, çeşitli siyasi ve tanınmış kişilerin kimliğine bürünmek. İçinde Kiyamet gunuKempner, Ölüm’ün kendisi tarafından avlandığını bulan ve Doktor’u bulup kendini kurtarmak için bir günlük zaman atlama hücumuyla çalınmış bir girdap manipülatörü kullanması gereken, itibarlı galaksiler arası suikastçı Doom’u canlandıracak.

Evrenin En Büyük Suikastçısı Doom ile tanışın! | Kıyamet Günü | Doktor Kim

Kiyamet gunu tüm için büyük bir yeni macera Doktor Kim Galaksiler arası bir suikastçı olarak parlak ve komik Sooz Kempner’ın oynadığı, ”diyor eski dizi sorumlusu Russell T. Davies bir basın açıklamasında. “Maceraları çizgi roman, seslendirme, roman, video oyunları hikayeleri ve daha fazlasını kapsayacak ve dünyasını genişletecek. Doktor Kim yepyeni bölgelere. Kıyamet Günü’ne dikkat edin, hepimiz için geliyor.”

Kiyamet gunu birden fazla tanıdık özelliği olacak Doktor Kim Kempner ile birlikte dizinin 60. yıl dönümünü kutlamak için yüz yüze gelecek ve çizgi romanlar gibi bir dizi hikayede oynayacak. Doctor Who Dergisi ve Titan, Big Finish’ten sesli dramalar ve Penguin Random House tarafından yayınlanan bir roman olan BBC Audio ve her biri Doom’un kendini kurtarmak için ayrıldığı günün farklı bir saatine odaklanan East Side Games tarafından geliştirilmekte olan bir oyun. Doktor Kim‘nin sosyal medya kanalları, bu yılın ilerleyen zamanlarında etkinliğin canlı aksiyonlu bir özetini yayınlayacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7