Kesinlikle Counter-Strike 2 çıkış tarihi yakında burada olacak. Yani, hadi. İlk olarak, Steam’de tüm bu potansiyel CSGO Source 2 güncellemelerine sahiptik. Bundan sonra Valve, ‘CS2’ adı verilen bir şey için yeni ticari marka başvurusunda bulundu. Ve şimdi, Counter-Strike 2 için başka bir arsız ipucu içeriyor gibi görünen yepyeni bir Counter-Strike logomuz var. Amiral gemisi FPS oyununun yeni bir sürümü yolda olmalı.

Sizi hızlı bir şekilde hızlandırmak için, Counter-Strike 2 – veya belki de Source 2 motoruna Global Offensive’in bir limanı – hakkındaki spekülasyonlar, Valve’ın ‘CS2’ olarak işaretlenmiş bir dizi yeni yürütülebilir dosyayı CSGO Steam arka ucuna yüklemesiyle ciddi olarak başladı.

Bundan kısa bir süre sonra, ‘CS2’ olarak da adlandırılan yeni bir mülkü mevcut CSGO markasına bağlayan Valve’den yeni bir ticari marka başvurusu yapıldığını bildirdik.

Artık yepyeni bir Counter-Strike logosu ortaya çıktı. Kendi başına pek bir şey gibi görünmeyebilir, ancak son zamanlarda CSGO’da dönen diğer her şey göz önüne alındığında, özellikle de tam bir devam oyunu veya serinin bir şekilde yeniden lansmanı olabileceği fikri, bu oldukça açıklayıcı olabilir. Aşağıdan kontrol edin:

Resmi CSGO Twitter’daki mevcut afişi, bir Counter-Strike hayranı ‘Fitchin’ kullanıcı adıyla değiştiriyor bildirimler pankartı yatay olarak çevirirseniz, ‘S’ dikkat çekici bir şekilde 2 rakamına benziyor. Kendimiz denedik ve yine aşağıda görebilirsiniz:

Counter-Strike 2 lansmanı, Valve yepyeni logosunu tanıttığı anda olabilir: FPS oyunu CSGO için yeni bir Valve logosunun tersi

Peki bu, Counter-Strike 2’nin yolda olduğu bir dizi şifreli sinyalin sonuncusu mu? Yoksa Valve, Half-Life 2 Bölüm 3 iptal edildiğinden beri kalplerimizle oynadığı gibi bizimle mi oynuyor? PCGamesN araştırmaya devam edecek ve tüm CS2 gelişmelerini olduğu gibi size getirecektir.

Bu arada, en iyisini al CSGO artı işareti. Bunları da öğütmek isteyebilirsiniz CSGO sıralamalarıveya belki de Counter-Strike olmayan en iyi ücretsiz Steam oyunlarıyla biraz zaman öldürün.

oyun-2