James Gunn, Batman’in cinayete karıştığına dair söylentileri yalanladı. Penguen HBO Max gösterisi. Kinnikuman yeni bir anime ile geri dönüyor. Ayrıca, yeni görünümler Renfield Ve Shazam: Tanrıların Öfkesive sırada ne var? Flaşson sezonu. Spoiler, uzak durun!

Bruce Campbell, Sam Raimi Ona Katılırsa Kötü Bir Ölü Geri Dönüşe Hayır Demez başlıklı makale için resim

Silent Hill’e dön

Son teslim tarihi Jeremy Irvine’i bildirir (Savaş atı) ve Hannah Emily Anderson (yapboz) Christophe Gans’ın 2006’daki uyarlamasının uzun zamandır beklenen devam filminde rol alacak. Sessiz Tepe. Devam filmi, “tek gerçek aşkından (Anderson) ayrıldıktan sonra kırılan bir adam” olan James’i (Irvine) takip edecek. Gizemli bir mektup onu aramak için Silent Hill’e geri çağırdığında, bir zamanlar bilinen bir kasabanın bilinmeyen bir kötülük tarafından dönüştürülmüş olduğunu bulur. James karanlığın derinliklerine inerken, hem tanıdık hem de yeni korkunç figürlerle karşılaşır ve gerçekliği anlamlandırmaya ve kaybettiği aşkını kurtarmak için yeterince uzun süre dayanmaya çalışırken kendi akıl sağlığını sorgulamaya başlar.”


şükran günü

Son teslim tarihi ayrıca Gina Gershon, Tim Dillon, ve Rick Hoffman, Eli Roth’un kadrosuna katıldı. şükran günü açıklanmayan rollerde.


Kötü Ölü 5

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında FangoryaBruce Campbell yeni bir filmde Ash’i oynamak için geri dönmeyi “düşüneceğini” açıkladı. Evil Dead uzun zamandır arkadaşı ve orijinal ise proje müdür Sam Raimi de geri döndü.

Burada kayda geçeceğim! Bu adamlar beni korkutmuyor! üzerinde çalıştım zeyna, bu yüzden hiçbir şey beni korkutmaz. Sam, ‘Ben, Sam Raimi, başka birini yöneteceğim’ derse, Evil Dead film’, o zaman ben, Bruce Campbell, içinde olmayı düşüneceğim. Başkalarının ilgilendiği Ash olmak istemiyorum. Sam şimdiye kadar birlikte çalıştığım en acımasız yönetmen ve Ash’in de parlaması için biraz buna ihtiyacı var. Ve bence Sam şu anda suratına yumruk atmayacağım tek yönetmen. Evil Dead film! Sadece söylüyorum, Rob ve Sam’i dışarı çıkardım, düşündükleri kadar korkak değilim; Sadece doğru koşulları istiyorum. Çünkü Sam, stüdyo filmleri çekmesine rağmen hala iyi bir yönetmen! [Raimi laughs] Yani Sam’i istiyorum! Bunu Sam için yapacağım.


Kötü Ölü Yükseliş

Bu sırada, Kanlı-İğrenç için resmi bir SXSW posteri vardır. Kötü Ölü Yükseliş en iğrenç peynir rendesi sahnesini vaat ediyor o zamandan beri Ren ve Stimpy“Büyülü Altın Şarkı Söyleyen Peynirler” bölüm.

Bruce Campbell, Sam Raimi Ona Katılırsa Kötü Bir Ölü Geri Dönüşe Hayır Demez başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Warner Bros.


Shazam! Tanrıların Öfkesi

Shazam ailesi genişliyor Atlas’ın Kızları’na canlı kalemleri Steve’le bir zeytin dalı, yeni bir klipte Tanrıların Öfkesi.


Renfield

Ayrıca Drakula’nın uşağının oynadığı aksiyon-korku-komedi için yeni bir TV reklamımız var. Renfield.

Renfield (2023) – ABD TV Reklamı (‘geçmiş’)


Penguen

Çeşitlilik Michael Zegen, James Madio, ve Scott Cohen kadrosuna katıldı. Penguen yinelenen rollerde. Madio ve Cohen’in kimi oynayacağına dair bir bilgi bulunmamakla birlikte Zegen, suç patronu Carmine Falcone’nin (John Turturro) oğlu ve ABD’nin kötü şöhretli “Tatil Katili” Alberto Falcone rolünü üstlendi. Uzun Cadılar Bayramı.

Bununla ilgili olarak James Gunn, Batman’in televizyon haklarının şu anda Twitter’da belirsiz olduğu söylentisini yalanladı.


Gattaca: Seri

Son teslim tarihi 1997 filmine dayanan bir TV dizisini bildirir Gattaca, itibaren Vatan showrunners Howard Gordon ve Alex Gansa, şu anda Showtime’da geliştirme aşamasında. Dizinin “filmdeki olaylardan bir nesil sonra, bilim ve insanlığın kendi evrimimizi yönetebileceğimiz noktaya geldiği bir zamanda” geçeceği söyleniyor. Genetik mühendisliği, ebeveynlerin çocuklarının geleceğini onlar doğmadan önce belirleyebildiği bir dünya yarattı (Geçerliler), varsayılan olarak artık sosyal statüye veya ten rengine göre belirlenmeyen yeni bir alt sınıf yarattı (İnvalids). . Şirketlerin çalışanlarını genetik yapılarına göre taradığı yakın gelecekte geçen dizi, doğuştan kalp rahatsızlığı olan bir adamın, uzayda seyahat etme hayalini gerçekleştirmek için mükemmel genlere sahip eski bir sporcu kimliğine bürünmeye çalışmasını konu alıyor. ”


Kinnikuman

yeni Kinnikuman anime serisi şu anda Shueisha ve Toei Animation’da geliştiriliyor.


Flaş

Sonunda Dreamer geri döner. Flaş gelecek haftaki bölüm “Wildest Dreams”in fragmanında Iris’in sorunlu zihnine girmek için.

The Flash 9×07 Promo “Wildest Dreams” (HD) 9. Sezon 7. Bölüm Promo ft. Nicole Maines


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7