Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2’de yayında olan 2. Sezon Reloaded, yeni bir çok oyunculu harita, daha fazla oyun modu, kozmetik ve daha fazlasını getiriyor. Bu sezon ortası güncellemesi, 2. Sezonun son silahı olarak Tempus Torrent’i de içeriyor. Burada, bu yeni nişancı tüfeğini açmanın tüm yollarında size rehberlik edeceğiz.

Tempus Torrent nişancı tüfeği nasıl açılır

Tempus Torrent nişancı tüfeği

Tempus Torrent, M4 silah platformunun bir parçasıdır ve etkileyici hasara ve hızlı atış mekanizmasına sahip bir nişancı tüfeği olarak tanımlanır. Bu silahın kilidi, çok oyunculu, Warzone 2 ve DMZ için oyun içi mücadele ile ücretsiz olarak açılabilir veya silahı bir mağaza paketinin parçası olarak satın alabilirsiniz.

Warzone 2 ve MP kilit açma mücadelesi

Meydan okumak: Nişancı tüfekleriyle 25 Double Kill alın.

Bu kilit açma mücadelesi, çok oyunculu veya Warzone 2’de tamamlanabilir, ancak bu, çok oyunculu modda daha hızlı bir kilit açma olacaktır. Bunu battle royale’de deniyorsanız, yapmak isteyeceksiniz üçlüler veya takımlarla Ashika Island Resurgence’ı seçin çifte öldürme elde etmek için kendinize yeterince fırsat vermek.

DMZ kilit açma mücadelesi

Meydan okumak: Silahı DMZ’den çıkarın.

Tempest Torrent, başarılı bir DMZ çıkarma işlemiyle de açılabilir. Bir arkadaşınız bu yeni silaha zaten sahipse, Tempest Torrent’i sigortalı silahı olarak ayarlamasını sağlayın ve onu sizinle oynamaya davet edin. Maçın başında almanız için silahı bırakabilirler ve ardından silahla başarılı bir şekilde dışarı çıkmanız gerekir. Hatta şansınız yaver gidebilir ve Tempest Torrent donanımlı bir düşman oyuncuyu yağmalayabilirsiniz. Bu DMZ kilit açma yöntemi, oyundaki tüm silahlar için çalışır.

Mağaza paketi

Zorlukları tamamen atlayabilir ve silahı doğrudan dükkandan satın alabilirsiniz. Tempest Torrent için şu anda bir mağaza paketi mevcut değil, ancak 2. Sezon Reloaded sırasında mağazaya ulaşması bekleniyor.

Hâlâ geçen sezonun silahlarının kilidini açmanız gerekiyorsa, Chimera saldırı tüfeğinin kilidini açmak için bir rehberimiz var ve işte M13B saldırı tüfeğinin kilidini açmanın tüm yolları.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1