Apple, tasarıma yönelik muhafazakar yaklaşımıyla bilinir ve büyük görsel değişiklikler nadiren yapılır. Ortalamada, Apple, yeni bir görünüme geçmeden önce en az birkaç nesil aynı estetiğe bağlı kalma eğilimindedir.

Ancak çoğu söylentiye göre, bu yıl iPhone için büyük bir yıl olacak. iPhone 15 serisi, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max (veya iPhone 15Ultra). Buna kavisli kenarlar, daha küçük çerçeveler, bir titanyum çerçeve ve doğal olarak daha büyük bir kamera çıkıntısı dahildir. videoJapon web sitesi Mac Otakara ilginç bir deney gerçekleştirdi ve bu deney daha sonra MacRumors tarafından özel bir makale. Doğru olduğunu varsaydığımız iPhone 15 modellerini (en azından mevcut sızıntılara dayanarak) ve mevcut iPhone 15 modelleriyle uyumlu kılıfları yan yana koymayı içeriyordu. iPhone 14 serisi.

Sonuç – yalnızca iPhone 15 Plus modeli mevcut durumla uyumluydu iPhone 14 Artı. Bu, ince ayarların gerçek hayatta kağıt üzerinde olduğundan daha önemli olabileceği anlamına gelir. Ek olarak, her durumda, iPhone 14, iPhone 14Pro ve iPhone 14 Pro Max, yine yeni nesil akıllı telefonlarla uyumsuz olacak.

Bu bazıları için can sıkıcı olsa da, yeni amiral gemilerinin piyasaya sürülmesi söz konusu olduğunda, tasarım yenilemesi kadar heyecan verici bir şey yoktur. Mesele şu ki, akıllı telefonlar son zamanlarda gerçekten iyi hale geldi ve görsel yönü, potansiyel alıcıları çekmede giderek daha belirgin bir rol oynuyor.

Neyse ki, iPhone 15 serisi teslim edecek. Vanilya versiyonları yeni estetiği kaçıracak olsa da, bu yılki Pro iPhone’ların Dinamik Adasını benimseyecekler. Bu, bir iPhone 15 için piyasada olan herkes için küçük bir şey olacağı anlamına gelir.telefon-1