Samsung, Galaxy Watch 5 serisini Ağustos 2022’de piyasaya sürdü ve şimdi, akıllı saat serisinin yeni neslini bu yıl içinde getirmeyi planladığı bildiriliyor. Şirket henüz Galaxy Watch 6 serisi hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamasa da, bir ihbarcı yakında çıkacak olan Galaxy Watch 6 Pro’nun Galaxy Watch 5’te olmayan fiziksel dönen çerçeveyle geleceğini öne sürüyor. Ancak, Galaxy Watch 6 standart modeli dijital döner çerçeveli mevcut tasarımı kullanmaya devam edeceği söyleniyor.

Koreli tipster ve YouTuber Super Roader’a göre Samsung, geri getir yaklaşan Galaxy Watch 6 Pro’nun fiziksel dönen çerçeveleri. Bu özellik Galaxy Watch 4 Classic’te mevcuttu, ancak şirket Galaxy Watch 5’in piyasaya sürülmesiyle bu özellikten vazgeçti ve dijital bir çerçeve tanıttı. Şimdi, şirketin onu geri getirmeyi planladığı söyleniyor, ancak bu yalnızca sözde Galaxy Watch 6 Pro ile sınırlı olacak. Standart Galaxy Watch 6, dijital çerçeveyle devam edecek.

Sadece bu da değil Youtuber, Galaxy Watch 6 Pro’nun iki farklı boyutta geleceğine dair de tüyolar verdi. Galaxy Watch 5 Pro, yalnızca 45 mm boyutunda piyasaya sürüldü. Ek olarak, yakın tarihli bir rapor, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch 6’nın düz yerine kavisli bir cam tasarıma sahip olacağını da sızdırdı.

Şu an itibariyle, Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı saati hakkında daha fazla ayrıntı mevcut değil. Şirket, Galaxy Watch 6 ile ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı.

Samsung, Ağustos 2022’de Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde Galaxy Watch 5 serisini piyasaya sürdü. Akıllı saat, kalp atış hızı, SpO2 ve stres seviyelerini ölçen ve ayrıca EKG ve kan basıncı monitörlerini içeren bir BioActive sensörü ile birlikte gelir. Ayrıca kızılötesi teknolojisini kullanan bir sıcaklık sensörüne sahiptir. Saatte ivmeölçer, barometre, jiroskop, pusula ve ışık sensörü bulunur.


Samsung’un Galaxy S23 serisi akıllı telefonları bu hafta başlarında piyasaya sürüldü ve Güney Koreli firmanın ileri teknoloji cep telefonları üç modelde de birkaç yükseltme gördü. Fiyatlardaki artış ne durumda? Bunu ve daha fazlasını Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8