Bu yeni özellikler bu ay Google Pixel'e geliyor

Mart güncellemesini beklerken Google Piksel Bugün olması gerektiği gibi gelmeyen telefonlar, gelen güncellemenin değişiklik günlüğü internette ortaya çıktı ( 9to5 üzerindenGoogle). Değişiklik günlüğü, Google’ın ürün yelpazesine gelen değişiklikleri ve özellikleri ayrıntılarıyla açıklar. piksel akıllı telefonlar bu ay

Health Connect, Pixel akıllı telefonlara önceden yüklenmiş olarak gelecek
Mart Özellik İndirimi’ne, uyumlu Pixel telefonlara önceden yüklenmiş olarak gelecek olan Health Connect uygulaması dahildir. Bu güncellemeden önce, kullanıcıların uygulamayı Google Play Store’dan indirmesi gerekiyordu. Health Connect ile kullanıcılar, gizliliklerini korurken uyumlu sağlık ve fitness uygulamalarından verileri güvenli bir şekilde depolayabilir ve bağlayabilir. Kullanıcılar, hangi tür verileri paylaşacakları ve kimlerle paylaşacakları üzerinde kontrole sahiptir.

Pixel 6 serisi için iyileştirilmiş “Gece Görüşü”
En son Pixel 7 serisiyle gelen önemli bir gelişme, iyileştirilmiş Gece Görüşü idi. Eh, bu artık Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’ya geliyor ve kullanıcıların düşük ışık koşullarında flaşsız daha iyi fotoğraflar çekmelerine olanak tanıyor.

Google’a göre, tensör çip, Night Sight’ın düşük ışıkta fotoğrafları daha da hızlı üretebilmesini sağlayan “yeni algoritmaları” etkinleştirdi. Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’daki “Gece Görüşü”, düşük ışıkta eskisinden daha keskin görüntüler üretmek için artık normal pozlama süresinin yalnızca yarısına ihtiyaç duyuyor.

Bunun dışında Pixel 6 serisi için gelen büyük bir değişiklik yok.

Sihirli Silgi tüm Piksellere geliyor
Değişiklikler listesi, fotoğraflardan istenmeyen öğeleri kaldıran Sihirli Silgi özelliğinin artık tüm Pixel kullanıcıları tarafından erişilebilir olduğunu da gösteriyor. Ek olarak, güncelleme şunları içerir: Kamuflajfotoğraflarda dikkat dağıtan nesnelerin rengini ve tonunu en aza indiren bir özellik.

Pixel Watch için Düşme Tespiti
En son güncellemeyle, Pixel Watches sahipleri artık Düşme Tespitine erişebilecek. Bu özellik, saat bir düşüş algılarsa ve kullanıcı 90 saniye sonra yanıt vermez veya hareket etmezse acil servisleri otomatik olarak uyarır. Pixel Watch’ın Düşme Tespiti, yanlış alarmları tetiklememesi için ciddi bir düşüş ile küçük bir tökezleme arasında ayrım yapmak üzere tasarlanmıştır.

Mart güncellemesi ayrıca Android 13 QPR2 beta ile bazı hata düzeltmeleri getirecek.

Güncellemeyi kontrol etmek için Ayarlar > Sistem > Sistem güncelleme bölümüne gidin.

GN Ödülleri

FacebooktwitterLinkedin
genel-9