iQoo Z7’nin bu ayın sonlarında Hindistan’da piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Şirket, dizinin lansman tarihini henüz resmi olarak açıklamasa da, yakın tarihli bir rapor, Hindistan’da beklenen lansman tarihini bildirdi. Akıllı telefon bir Snapdragon 695 SoC ve çift arka kamera kurulumu ile donatılacak. iQoo Z7, geçen yıl Ağustos 2021’de piyasaya sürülen iQoo Z6’nın yerini alacak. Bir ihbarcıya göre, telefonun bir iQoo Z7x modeliyle birlikte piyasaya sürüleceği gösteriliyor.

Twitter kullanıcısı Oneily Gadget’a (@OneilyGadget) göre iQoo Z7, 21 Mart’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. paylaşılan yaklaşan akıllı telefonun lansman tarihini içerdiği iddia edilen bir Google arama reklamının ekran görüntüsü.

Bu arada, bir Weibo postalamak Tipster tarafından Panda çok kel (Çince’den çevrilmiştir) (aracılığıyla Playful Droid), yaklaşmakta olan iQoo Z7’ye iQoo Z7x adlı başka bir modelin eşlik edeceğini öne sürüyor. Tipster’a göre bu telefon Qualcomm’un Snapdragon 782 SoC tarafından desteklenecek.

Birkaç gün önce iQoo Hindistan CEO’su Nipun Marya da yakında çıkacak olan Z serisi akıllı telefonla Twitter üzerinden dalga geçti. Görüntü, akıllı telefonun arka panelini gösteriyor ve iQoo Z7’nin optik görüntü sabitleme (OIS) destekli bir arka kameraya sahip olabileceğini ima ediyor. Telefonun iQoo markasının alt ortada yer aldığı görülüyor. Ancak şirket, akıllı telefonun lansman tarihi, Hindistan’daki fiyatı veya teknik özellikleri ile ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı.

iQoo Z7’nin geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürülen iQoo Z6’nın yerini alması bekleniyor. iQoo Z6, Qualcomm Snapdragon 778G+ SoC, 80W Flash Charge hızlı şarj teknolojisini destekleyen 4.500mAh pil ile donatılmıştır. Telefon, 2 megapiksel derinlik sensörlü 64 megapiksel birincil sensör ve 2 megapiksel makro kamera dahil olmak üzere üçlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir.


Geçen yıl Hindistan’da ters rüzgarlarla karşı karşıya kalan Xiaomi, 2023’te rekabeti üstlenmeye hazır. Şirketin geniş ürün portföyü ve ülkedeki Make in India taahhüdü için planları neler? Bunu ve daha fazlasını Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.

Hindistan’da Borsa İndirimleri, Ücretsiz EMI’ler ve Ücretsiz Prime Üyeliği Olan Amazon ‘5th Gear’ 5G Mağazası Duyuruldu


AB, WhatsApp Gizlilik Politikası Değişiklikleri Konusunda Daha Şeffaf Olmayı Kabul Etti

Günün öne çıkan videosu

MWC 2023’te Her Şey Gadget’lar | Gadget’lar 360 Gösterisi

genel-8