bu Destiny 2 Final Warning egzotik Strand silahı gücü doğrudan ellerinize vermek için Darkness tabanlı Strand alt sınıfından yararlanan, güçlü yeni bir silahtır. Bu kötü çocuklardan birini polise kaptırmak için can atıyorsanız, bu işi bitirmekten sadece bir adım uzaktasınız.

Kader 2Son Uyarı harika görünüyor ve hedefini otomatik olarak hedeflere kilitlediğinden kullanımı iyi hissettiriyor. Bu Destiny 2 sezon 20 silahını kazanmak, Last Strand görevini tamamlamayı gerektirir. Görev zorlayıcı olmasa da, onu doğru yapmak için birkaç deneme gerekebilir ve ona erişebilmek için bile çalışmanız gerekecek. İşte FPS oyununda bu harika yeni silahın kilidini açmak için bilmeniz gerekenler.

Destiny 2 Final Warning egzotik Strand silahı – nasıl edinilir

Destiny 2 Final Warning egzotik Strand silahına sahip olmak için The Last Strand egzotik görevini tamamlamanız gerekir. Bu görevi elde etmek için önce tüm Unsurlar ve Parçalar dahil olmak üzere Destiny 2 Strand alt sınıfının kilidini açmalısınız. Her Parçanın 300 Sarmal Meditasyona mal olduğu düşünülürse, kilidini açmak başlı başına bir eziyettir. Strand’ı kullanırken Neomuna çevresindeki aktiviteleri tamamlayarak Strand Meditasyonları kazanabilirsiniz. Ancak, tüm Unsurların, Parçaların ve yeteneklerin kilidini açtığınızda, Pouka Göleti’ndeki görevi alacaksınız. Ardından, adımlar aşağıdaki gibidir:

 1. Strider’s Gate’de Nimbus’u ziyaret edin.
 2. Veil Containment’te Strand aşılanmış cihazları bulun.
 3. Shadow Legion yağmacılarını yenin ve bulduklarını nereye götürdüklerini öğrenmek için emirlerini okuyun.
 4. Typhon Imperator’da bulunan Veil spektrometresini alın.
 5. Kahramanlar Salonundaki Pouka Göleti’ne gidin.
 6. Veol spektrometresine geri dönmek için Osiris’in eğitim programını 5 dakika 30 saniyenin altında tamamlayın.
 7. Strand silahını bitirmek için Pouka Göleti’ni ziyaret edin.

Bunları tamamlamak size Destiny 2 Final Warning Strand egzotik silahını verecektir.

Destiny 2 Final Warning egzotik rehber - Last Strand görev adımları: Bir Guardian, Son Uyarıyı tutar.

Last Strand görev adımları

İşte Destiny 2 Lightfall’daki The Last Strand görevinin nasıl tamamlanacağının bir dökümü.

Strider’s Gate’de Nimbus’u ziyaret edin

Bu, görevi tamamlamaya yönelik ilk adımdır ve size daha fazla talimat verecekleri için basittir.

Strand aşılanmış gadget’ları bulun

Görev işaretçisini takip ederek bu konumu bulun. Neomuna hedef haritanızın sol tarafında göreceksiniz. Sizi bir kaleye götüren bir portala ulaşana kadar işaretleri takip edin. Düşmanlarla savaşın ve ilerleyin.

Shadow Legion yağmacılarını yen

Ardından, görevi ilerletmek için onları yenmeniz gerektiğini belirtmek için vurgulanan Shadow Legion yağmacılarıyla karşılaşacaksınız. Görevi ilerletmek için ihtiyacınız olan emirleri bırakacak olan Colossus’u yenin. Onları toplayın ve ardından bir sonraki adıma geçin.

Peçe spektrometresini al

Ahimsa Park’a doğru Strider’s Gate’e veya Liming Limanı’na hızlı seyahat edin, ardından Calus’un sancak gemisine doğru ilerleyin. Daha sonra bu adımı tamamlamak için bir İşkenceciyi yenmeniz gerekecek.

Pouka Göleti’ne dön

Hall of Heroes’a hızlıca gidin ve gölette tekrar meditasyon yapın.

Osiris’in eğitim programını tamamlayın

Haritanızda güney bölgesinin yakınında Headlong işaretçisini bulun. Strand ve Strand kıskacını kullanmak, görevde hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur ve ardından patronu yenmek, görevi ilerletir.

Pouka Göleti’ne dön

Tekrar meditasyon yapın ve ardından Son Uyarı egzotik silahınızı talep edebilirsiniz.

Destiny 2 Final Warning egzotik rehber - Last Strand görev adımları: Son Uyarıyı Yeniden Yükleme.

Destiny 2 Son Uyarı silahı

Destiny 2 Final Warning, birincil cephane kullanan egzotik bir Strand kinetik silahıdır. Lightfall ile piyasaya sürüldü ve oyundaki tek Strand tabanlı egzotik silah. Avantajları aşağıdaki gibidir:

 • Hepsi birden: Tetiği basılı tutmak, menzil içindeki hedefleri işaretler ve tetiğin serbest bırakılmasıyla artan kararlılıkla patlama halinde ateşlenen birden fazla mermi yükler. İşaretli bir hedefi tamamen dolu bir patlama ile vurmak onları çözecektir.
 • Zehrinizi Seçin:
  • Ateşleme: Mermiler, işaretli hedefleri takip ederek çarpma anında artan vücut atış hasarı verir.
  • nişan alma: Mermiler, işaretli hedeflere ekstra kritik vuruş hasarı vererek önemli ölçüde artan hıza sahiptir.

Destiny 2 Final Warning Strand egzotik silahını kazanmak ve popüler çok oyunculu oyunda The Last Strand’ı tamamlamak için bilmeniz gereken her şey bu. Destiny 2 Lightfall egzotik listesinden daha da fazla egzotik almak için, Lightfall’ın egzotik Stasis kılıcını kazanmak için Destiny 2 Winterbite egzotik rehberimize ve Deterministic Chaos egzotik Void makineli tüfeğini kazanmak için Destiny 2 Unfinished Business macera rehberimize göz atın.oyun-2