Yeni bir veri madeni güncellemesinde, Fortnie gelecek sezonun güncellemesine bir FPS modu ekliyor olabilir. Mod, dosyalarda yer aldı ve son birkaç aydır sızıntı yapan kişiler tarafından birkaç kez konuşuldu, ancak özel modun çıkışı, şu anda pazardaki en güçlü Battle Royale oyunlarından biri olan bu oyunu da harekete geçirebilir. .

Fortnite Karışıma FPS Modu Ekliyor

Fortnite’ın ara sıra oyun modlarıyla deneyler yaptığı biliniyor, bazıları geçici, diğerleri ise kalıcı eklemeler. İkincisine yapılan son ekleme, oyuncuların oynamak isteyeceği oyunların kalitesini büyük ölçüde artıran ve bir kez vurulduktan sonra ünlü tarihi yerleri göz açıp kapayıncaya kadar yeniden yaratabilen bir oyuncuyla savaşmaktan endişe duymayan inşa edilmeyen moddu. .

Oyuna en son eklenen, işleri bir kez daha karıştırabilecek özel bir FPS modu şeklinde gelebilir, ancak şimdi soru, FPS modunun ayrıca bir yapı veya yapı modu içermeyeceğidir.

Oyundaki FPS moduna bir bakış

Oyunda şu anda bir FPS modu var ama bu sadece belirli silahları kullanırken oluyor, her silahta değil.

Bu noktada bu sadece söylenti olsa da, özelliğin gecikmiş olduğunu ve düzgün bir şekilde yapılırsa oyuna daha fazla ilgiyi geri getirebileceğini söylüyoruz.

oyun-5