Blizzard, WoW Dragonflight yama 10.0.7’nin yayınlanmasına hazırlanırken, bir sonraki World of Warcraft içerik güncellemesinde gelen bazı temel özellikleri özetliyor. PC’deki en popüler MMORPG’lerden biri için yaklaşan yama, oyuncuları Forbidden Reach’e geri götürüyor, yeni Ork ve İnsan mirası zırh setleri veriyor, yeni bir fraksiyonun dilini öğrenmenizi sağlıyor, daha fazla ırkın Monk’un yollarını almasına izin veriyor. ve kayıp bir Tauren Şefinin peşine düşer ve Blizzard yakında geleceğini söyler.

Raszageth’in yenilgisinin ardından, Dractyr Çağırıcılarının kökenleri hakkında daha fazla cevap aramak için Yasak Menzil’e geri dönme zamanı. Her gün yardım edecek dört farklı hizip elçisi ve bir Buckie savaş hayvanı, Dragonriding özelleştirmeleri ve kapılabileceğiniz bir Noble Bruffalon bineği gibi potansiyel ödüllerle Morqut Köyü’nde maceranıza başlayacaksınız.

Zskera Mahzeni, “bulmacalar, canavarlar ve gizemlerle” dolu rastgele seçilmiş bir hazine odasıdır ve her haftalık sıfırlamada karakterinize özeldir. Pek çok donanım ve ürünün yanı sıra, Dractyr’in tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Mahzen’i keşfetmek için Zskera Mahzen Anahtarlarına ihtiyacınız olacak – bunlardan altı tanesini önceden alacaksınız, ancak Yasak Menzil’e dağılmış daha fazlasını bulmanız gerekecek ve gerekirse alternatifler arasında kullanılabilir.

Ayrıca Zskera Mahzenlerinde, Morqut Köyü’nde bir Onyx Annulet’in kilidini açmak için kullanılabilen bir ‘Olağandışı Yüzük’ bulacaksınız. Bu, size benzersiz bonus etkiler sağlayan üç adede kadar İlkel Taş ile yuvalanabilir. İstenmeyen taşları parçalayabilir ve diğerlerini yükseltmek için kullanabilir veya köydeki Araştırmacı Imareth’ten yeni taşlar satın alabilirsiniz.

Ayrıca Forbidden Reach’te geçirdiğiniz süre boyunca Mega Fırtına etkinlikleriyle de karşılaşacaksınız ve bunları tamamladığınızda size iyileştirilmiş fırtına teçhizatı vereceksiniz. Keşfettikçe, ek teçhizatla takas edilebilecek Elemental Overflow adlı bir kaynak da biriktireceksiniz. Siz oradayken, katılabileceğiniz yeni Dragonriding yarışları ve evcil hayvan savaşları da var.

WoW Dragonflight 10.0.7 ayrıca iki yeni Ork ve İnsan mirası zırh setinin tanıtımını görüyor ve Goblinler, Lightforged Draenei ve Worgens’in Keşiş olmasına izin verecek. Ayrıca kimsenin anlayamayacağı bir dil konuşan Winterpelt Furbolg fraksiyonu ile tanışacaksınız, yani büyü kitabınızda bulabileceğiniz lehçelerini ve kelime dağarcığını öğrenmek için zaman harcamanız gerekecek.

Bir de kayıp kişi avı var – Yüksek Tauren Reisi Baine Bloodhoof, yakın zamanda Ohn’ahran Ovalarına seyahat eden eski bir arkadaşını arıyor. “Olağandışı bir müttefikin yardımıyla” MIA Tauren’in izini sürmesine yardım etmeniz gerekecek. Nihayetyeni ve eski dostları Azeroth’a geri getirmeye teşvik eden, bir arkadaş edin programı için yeni ödüller var.

Blizzard, WoW Dragonflight yaması 10.0.7’nin “yakında geleceğini” söylüyor. Çıkış tarihini öğrenir öğrenmez sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz – bu arada, 2023 için en iyi WoW eklentilerini kullandığınızdan emin olun ve oyundaki en iyi sınıfları görmek için WoW Dragonflight seviye listemize bakın. Şimdi.oyun-2