Saturn’de MWC dışında tüm Philips Hue hayranları için oldukça heyecan verici bir teklif var. Çünkü şu anda E27 soketli White Ambiance lambaları dörtlü paket halinde sadece 49,99 Euro’ya alabilirsiniz. Akıllı ışıklar neredeyse hiç bu kadar ucuz değildir. Sizin için anlaşma kontrolümüz var.

Evinizin yeni bir ışıkla parlamasını istiyorsanız, akıllı lambalar burada gerçekten harikalar yaratıyor. Philips Hue, akıllı ışık kaynaklarının tartışmasız lideridir ve artık White Ambiance lambaları dörtlü bir paket halinde Satürn’den sadece 49,99 Euro’ya alabilirsiniz. LED ışıklar nadiren bu kadar ucuzdur ve genellikle çok daha yüksek maliyetleri hesaba katmanız gerekir.

Sunulan Hue ampuller, çoğu standart ampule uyan bir E27 bağlantı parçasına sahiptir. Halihazırda bir köprünüz varsa, ampuller kolayca mevcut ağa entegre edilebilir. Ancak böyle bir arayüz olmasa bile LED ışıkları Hue uygulamasıyla kolayca kontrol edebilir ve çalıştırabilirsiniz. Ayrıca Philips Hue ürünleri, Matter akıllı ev standardı ile uyumludur. Bunun neyle ilgili olduğunu Madde ile ilgili yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yüzden anlaşma şu anda buna değer!

Fiyat açısından şu anda daha iyi bir teklif almayacaksınız. Dörtlü paketin önceki düşük fiyatı 49,90 Euro’ydu, bu da sadece dokuz sent daha yüksek olduğunuz anlamına geliyor. Şu anda bir sonraki en iyi teklifi Proshop’ta bulabilirsiniz, ancak burada zaten 77,20 Euro ödüyorsunuz. Yani maliyetlere bakarsak, anlaşma gerçekten görülmeye değer.

Philips Hue uygulaması

Philips Hue uygulamasıyla akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. / © Satürn.de

Philips Hue ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, pazara genel bakışımıza göz atın. Matter uyumlu lambalar bu düşük fiyata oldukça nadirdir. Akıllı aydınlatma konusunda deneyiminiz olmasa bile bu teklif, kendinizi akıllı evlerin dünyasına kaptırmaya değer.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Halihazırda Philips Hue ürünlerini kullanıyor musunuz veya bir tane almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27