Sınırlı bir süre için, Digimon World: Next Order’ın standart PC sürümü Fanatical ve Green Man Gaming’de sadece 51$’a (normalde 60$) düştü. Bu, geçen hafta piyasaya çıktığından beri oyun için gördüğümüz en düşük fiyat. Fanatical’ın anlaşması 7 Mart’a kadar sürecek, ancak GMG’nin anlaşmasının ne zaman biteceği belli değil.

Oyunu Fanatical aracılığıyla satın alırsanız, Omegamon ve Imperialdramon için Digivolution öğeleri ve Digimon’unuzun oyun içi istatistiklerini artıran bir dizi sarf malzemesi dahil olmak üzere birkaç bonus öğe alacaksınız.

Digimon World: Next Order ilk olarak 2017’de PlayStation 4 ve PlayStation Vita’da piyasaya sürüldü, ancak bu yıl Nintendo Switch ve PC’ye taşındı. Next Order’da oyuncular, topladığınız, eğittiğiniz ve Digivolve ile daha güçlü varyasyonlara dönüştürdüğünüz itibari dijital yaratıkların yaşadığı sanal bir dünyayı keşfederler. Seride ilk kez Next Order, oyuncuya maceralarında onlara eşlik etmesi için iki benzersiz Digimon arkadaşı veriyor.

Next Order’a geçmek isteyen hayranlar, Fanatical veya Green Man Gaming’e tıklayıp oyunu indirimliyken PC’den kapmalı. Digimon World: Next Order, PC’nin yanı sıra Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PlayStation Vita’da da mevcut. Bunu zaten oynadıysanız, sıkı Digimon hayranları Digimon Survive’a da göz atmak isteyebilir.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical, Fandom’a aittir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1