Instagram'ın Ses sekmesini kullanarak gerçek şarkılar nasıl bulunur?

Makaralar içindeki bir özelliktir. instagram kullanıcıların 60 saniyeye kadar kısa biçimli, dikey videolar oluşturmasına olanak tanıyan uygulama. Ayrıca, kullanıcılarına müzik veya diğer ses içeriğiyle Makaralar oluşturma yeteneği verir. Instagram Reels, videoları düzenlemek ve geliştirmek için metin, çıkartmalar, filtreler ve hız ayarlamaları dahil olmak üzere bir dizi yaratıcı araç ve efekt sağlar.

Reels ile kullanıcılar videolarını Instagram akışlarında veya profillerinde Reel sekmesi olarak paylaşabilirler. Ayrıca, bunları web sitesinde de paylaşabilirler. Sayfayı keşfet, daha geniş bir kitle tarafından keşfedilebilecekleri yer. Reels ayrıca kullanıcıların popüler trendlere ve zorluklara katılmasına, diğer kullanıcılarla işbirliği yapmasına ve takipçileriyle daha dinamik ve etkileşimli bir şekilde etkileşim kurmasına olanak tanır.

Ayrıca Oku

Instagram'da Sessiz mod nasıl etkinleştirilir?
Instagram gönderilerinize amp39Alt textamp39 nasıl eklenir veya değiştirilir

Instagram Reels’i ne zaman tanıttı?
Instagram Reels, Ağustos 2020’de tanıtıldı ve Instagram kullanıcıları arasında popüler bir özellik haline geldi. Platformda içerik oluşturmanın alternatif bir yolunu sunar ve yaratıcılar, etkileyiciler ve işletmeler tarafından yeni kitlelere ulaşmanın ve etkileşimi artırmanın bir yolu olarak benimsenmiştir.

Ön koşullar:

  • Instagram hesabı
  • Kararlı internet bağlantısı
  • Akıllı telefonda Instagram’ın en son sürümü yüklü ve çalışıyor

Instagram’da ses bulmak için Ses sekmesini kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Instagram uygulamasını açın.
  2. Ekranın sol alt tarafında bulunan arama simgesine dokunun.
  3. Şimdi, bir şarkının veya sanatçının adını yazın ve görünen arama sonucuna dokunun. Bu, arama sayfasını farklı sekmelerle açar ve Üst sekmesi otomatik olarak seçilir. Arama sonuçları aşağıda listelenecektir.
  4. Hesaplar ve Etiketler sekmeleri arasından Ses sekmesini seçin.
  5. Son olarak, sağlanan listeden aradığınız şarkıyı veya sanatçıyı seçin.

Instagram gençler için yeni özellikler getiriyor
Bu arada Instagram, genç kullanıcılarına uygulamada geçirilen süre ve gördükleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayan yeni özelliklerini duyurdu. Yeni özellikler, bildirimleri susturan Sessiz modu, artık daha fazla kullanıcıya genişletilen ve kullanıcıların akışlarından belirli bir kelimeyi gizlemelerine olanak tanıyan “ilgilenmiyorum” düğmesini ve güncellenmiş ebeveyn denetimlerini içerir.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9