Yeni bir DOOM oyunu duyuruldu ama muhtemelen beklediğiniz gibi değil. “Mighty DOOM” adlı bu atış oyunu, serinin kahramanı ikonik Doom Slayer’ı içeriyor ve mobil bir oyunda iblis ordularıyla savaşıyor. Oyun, 21 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanan Android ve iOS cihazlar için satışa sunulacak.

Bethesda, resmi YouTube kanalında oyun için aşağıda bulabileceğiniz bir duyuru fragmanı yayınladı:

Mighty DOOM, animasyonlu DOOM evreninde geçen, yepyeni Mini Slayer’ı tanıtan, hayranlık uyandıran, yukarıdan aşağıya, tek dokunuşla aksiyona dayalı bir nişancı oyunudur. Seviye atladıkça, güçlü becerilerin kilidini açarken ve donanım ve silahları yükseltirken, sevimli derecede şiddetli iblis orduları, ikonik seviyeler ve zorlu patronlar arasında koşun ve silahla ilerleyin.

Fragmana göre Mighty DOOM, daha fazla çeşitlilik katacak ve her koşuyu farklı hissettirecek rogue-lite öğeleri içerecek. Yetkiliye göre oyun ayrıca uygulama içi satın almalar ve reklamlar içerecek. Google Play mağaza sayfasıöyleyse bundan ne istersen yap.

Oyun ilginizi çekerse, oyunun resmi lansmanından önce ön kayıt yaptırmak isteyeceksiniz çünkü bunu yaptığınızda silah görünümleri, silah ve ekipman anahtarları ve para birimi içeren bir Mini Slayer paketi kazanacaksınız.oyun-6