Bethesda, Redfall’ın fiziksel versiyonuyla ilgili bazı kafa karışıklıklarını gidererek oyunun aslında bir diskle geleceğini doğruladı – en azından konsolda.

A Bethesda Destek sayfası düzeltildi Redfall for Xbox’ın fiziksel sürümünün bir Blu-ray disk ile geldiğini açıklığa kavuşturmak için. Bununla birlikte, PC için Redfall’ın fiziksel sürümü bir oyun diski içermez (bu günlerde PC sürümleri için normal olduğu gibi).

Bethesda ayrıca Redfall’ın fiziksel perakende sürümünü satın alan ve Bite Back yükseltmesini isteyen oyuncuların bunu dijital olarak veya yerel perakendecileriyle konuşarak satın alabileceklerini açıkladı. Bite Back yükseltmesi (30 $), oyuna daha sonra eklenecek iki kahramanı içeren Redfall Hero Pass ile birlikte gelir. Ayrıca diğer öğelerin yanı sıra silah ve karakter görünümleriyle birlikte gelir.

Arkane Austin tarafından geliştirilen Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox ve PC için çıkıyor. Her birinci taraf Microsoft oyununda olduğu gibi, Game Pass aboneleri bunu lansman gününde hiçbir ek ücret ödemeden alırlar.

Arkane, Redfall’ı şimdiye kadar yarattığı “en büyük, en iddialı” oyunu olarak adlandırıyor ve her zaman çevrimiçi bir ortamda dört oyuncuya kadar kooperatif oyunu sunuyor. Daha fazla ayrıntı için GameSpot’un Redfall hakkında bildiğimiz her şey hakkındaki özelliğine göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1