Şanslı HankBaşrolünde Bob Odenkirk’ün yer aldığı yeni diziden yeni fragman geldi. Better Call Saul’da kurnaz avukat Saul Goodman olarak dönemini kapattıktan sonra, Emmy adayı yıldız başka bir AMC projesi için geri dönüyor. Bu kez, kendini doğuştan anarşist olarak tanımlayan, ciddi şekilde yetersiz finanse edilen bir kolejde isimsiz, sert İngiliz profesörünü oynuyor. Richard Russo’nun 1997 tarihli ‘Straight Man’ romanından uyarlanan sekiz bölümlük dizinin 19 Mart’ta AMC+’da yayınlanması planlanıyor. Hindistan’da AMC+ hizmeti, Amazon Prime Video’da bir eklenti kanalı olarak mevcuttur. Gadgets360, Hindistan için çıkış tarihinin onaylanması için ikincisine ulaştı.

için fragman Şanslı Hank William Henry ‘Hank’ Devereaux, Jr.’ın (Odenkirk) bir öğrenciyi akademik vaatte bulunmadığı için küçük düşürmesiyle açılıyor. “Burada olmanız, çok az umut vaat ettiğiniz anlamına geliyor,” diyor. “Sıradanlığın başkenti Railton College’dasın!” Kolejde İngilizce bölümünün başkanı olması gerçeğiyle daha da kötüleşen, aşağılayıcı yorumlarının sesinin kamuya açıklanması uzun sürmez. “Sözlerimi çarpıttılar – Hayır, bu… hemen hemen kelimesi kelimesine,” bir konuşma metnini okuyor. Yorumları, otoritesini sorgulayan olayların zincirleme reaksiyonunu, ebeveynlerle zorunlu toplantıları ve nefretle dolu kişisel metin mesajlarını başlattı.

Kendisi de kasabanın yerel lisesinin müdür yardımcısı olan karısı Lily’ye (Mireille Enos) “Yetişkin olmanın yüzde 80’i sefalettir” diyor. Hank’in orta yaş krizi kaynama noktasına yaklaşırken Lily sıradan yaşam tarzını geride bırakmak ve profesyonel kariyerine başka bir yerde devam etmek istediğine karar verir. Ancak Hank, yalnızca terapistinin anlayabileceği nedenlerden dolayı kalma konusunda kararlıdır. “Kişiliğimle gerçekten tutarlı bir şey söyleyebileceğim konusunda endişeliyim. Ancak modern bir üniversite kampüsüyle tutarsız,” diyor Hank Şanslı Hank Fragman, muhtemelen üniversiteden rolü / işten çıkarılmasıyla ilgili önemli bir fakülte toplantısına atıfta bulunuyor.

Dizi, Hank’in hayatındaki en saçma anları anlatıyor – ailevi sorunlar arasında geçiş yapmak, öğrencilerle alaycı yorumlar yapmak, akranları tarafından tokatlanmak ve hatta gün ortasında kaz boksu yapmak. bu Şanslı Hank Fragman ayrıca, komşularının “onun için her şeyin bir şaka olduğunu” varsaymasıyla, onun sadece yanlış anlaşılmış bir vatandaş olma olasılığına da değiniyor. Esasen, hepsi tek bir hafta içinde geçen, bir adamın aşağı doğru sarmalının dramatik bir vitrini.

Dizi orijinal olarak ‘Heteroseksüel Adam’ kitabıyla aynı başlığı paylaşıyordu, ancak o zaman gözden geçirilmiş geçen ay Şanslı Hank. Oyuncu kadrosunu tamamlayan isimler ise Cedric Yarbrough, Sara Amini, Diedrich Bader, Suzanne Cryer ve Olivia Scott Welch. Sık sık David Lynch işbirlikçisi olan Kyle MacLachlan da konuk oyuncu olarak yer alacak.

Şanslı Hank 19 Mart’ta AMC+’ta yayınlanması planlanıyor. Şu anda, bölümlerin aynı gün Hindistan’daki Amazon Prime Video’da yayınlanmaya başlayıp başlamayacağına dair bir onay yok.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8