Dawn of DC'nin Justice League'i içeren tanıtım resmi.

resim: Dan Mora/DC Çizgi Romanları

Artık ilk bölümü kimin yöneteceğini biliyoruz. James Gunn ve Peter Safran’ın DC evreni, soru (ve spekülasyon) doğal olarak kim gelebilir hangi filmde Süper kahraman hayranları, on yılı aşkın bir süredir bir film veya şovdaki başlık karakterlerinden ve eklektik dizilişlerinden daha fazlasını beklemek üzere eğitildiler. gösteriler ve filmler konuk oyuncular için bazı ilginç fırsatlar sunuyor.

Son zamanlarda, IGN hayranlara gelecekteki filmlerde hangi DC karakterlerinin popüler olmasını istediklerini soran bir anket yaptı. Sonunda ilk 10, Nightwing, Red Hood, Mr. Freeze, Zatanna, John Constantine, Deathstroke, the Court of Owls, Brainiac, Martian Manhunter ve Lobo’ya geldi. Instagram Stories’de yayınlanan sonuçların bir ekran görüntüsüyle, sonsuza kadar çevrimiçi olan Gunn, “10 üzerinden 5 olur mu?”

James Gunn, Geleceğin DC Karakterlerini Kendi Film Evrenine Katmak İçin Taklit Ediyor başlıklı makale için resim

Bu karakterlerin içinde bulundukları film ne olursa olsun önemli rollere sahip olacağını varsaymamız gerekiyorsa, o zaman duyurulan filmlerin listesi göz önüne alındığında, en az ikisi beyinsiz gibi hissediyor. Batman: Cesur ve Cesur daha önce Safran tarafından “tiyatrodaki Batman hikayelerinin çok uzun süredir dışında bırakılan” diğer Bat ailesi üyelerini öne çıkaracağı söylendi, bu nedenle Dick ve Jason’ın o filmde bir dereceye kadar rol alacağını makul bir şekilde varsayabilirsiniz. Grubun en genç Robin’i Damian Wayne’i tanıştırmak için olduğundan, iki ağabeyini getirmesi çok doğal.

Daha büyük soru işaretleri olan diğer karakterler. Brainiac ve Deathstroke’un olabileceğini iddia edebilirsiniz. iki tane doldur noktalar; hayranlar, ilkinin yıllardır bir Süpermen filminde olmasını istiyordu ve deneyimsiz bir Kal-El için iyi bir tehdit olurdu. Deathstroke animasyonda ortaya çıktı Batman’in oğlu adaptasyon ve benzeri Cesur ve Cesur, ilham aldı 2008, Grant Morrison ve Andy Kubert tarafından yönetiliyor. Zatanna ve/veya Constantine de iyi adaylar olabilir. Bataklık Şey özellik, çünkü her iki sihir kullanıcısı da insansı süper kahramanla sık sık müttefiktir. Gunn’ın sahip olmak istemeyeceğini varsayarsak iki Konstantin koşturmak, yani.

Bu 10 kişilik diziden, DC filmlerinin ilk turunda yer alacağını düşündüğünüz beş karakterden hangilerinin aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7