Grogu yiyeceğe bakıyor.

Grogu aç. Her zaman olduğu gibi.
Ekran görüntüsü: Lucasfilm

İki kısa hafta içinde, her yerdeki seyirciler bir kez daha galaksiyi boydan boya kat edecekler. mandaloryalı. hit sezon 3 Yıldız Savaşları göstermek 1 Mart’ı ve ilk klibi döndürür yeni sezondan yeni çıkış yaptı Apple’ın App Store’u. Bu biraz garip. Ancak klibin kendisi değil. Aslında, hem şovda hem de şovda neler olup bittiğini çok özlü bir şekilde ortaya koyuyor. açıklayalım.

The Mandalorian’ı en son ne zaman görmüştük? mandaloryalıLuke Skywalker geldi ve küçük arkadaşı Grogu’yu aldı, bir Jedi olarak eğitim almak için yola çıktı. Ancak 3. Sezon, iki bölüm olarak oradan seçilmeyecek. Boba Fett’in Kitabı bu hikayeyi tamamladı ve Grogu’nun Jedi eğitimini bitirmeyi ve Mandalorian’a dönmeyi seçtiğini gösterdi. Şimdi tekrar bir araya gelip Zırhçı’ya miğferini çıkardığını açıklayan Mando, insanların gözünde kendini kurtarmalı ve kendisinin ve Grogu’nun artık baba ve oğul gibi sonsuza dek birbirine bağlı olduğu gerçeğiyle başa çıkmalıdır. İşte ilk klip.

The Mandalorian 3. Sezon klibi

Burada başlığın dediği gibi, Greef Karga anlıyor. “Kafam karıştı, görevini tamamladın sandım ama sen hala aynı eski yaratıkla buralarda koşuşturuyorsun” diyor. Bu hem doğru hem de gösterinin bir açıklaması. Görmemiş hayranlar Boba Fet’in KitabıGreef Karga gibi, muhtemelen kafaları karışacaktır. Tabii ki The Mandalorian, “Karmaşık” diye cevap veriyor ki bu bir nevi öyle ve ardından yukarıda bahsettiğim şeyi açıklıyor. Dolayısıyla, Karga’nın artık önemli bir kişi olduğu, yeni canlanan bir Nevarro’da gerçekleşen bu kısa değiş tokuşta, hem şovda hem de şovda neler olduğunu belirledik. Biraz kafa karıştırıcı. Biraz karışık ama yine de yarışların dışındayız.

io9 olarak yolun her adımında yanınızda olacak mandaloryalı 3. sezonun her bölümünü özetlerken. O zamana kadar her ikisini de takip edin. mandaloryalı kendisiVe Boba Fett’in Kitabı.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7