Yeni, kilidi açılmış bir el cihazına ikiden fazla Benjamin harcamak istemiyorsanız, muhtemelen bir dizi ciddi taviz vermeniz gerekeceğini zaten biliyorsunuzdur.

en iyisi bile değil piyasadaki en iyi bütçeli ve uygun fiyatlı telefonlar mükemmel, bu da bugün mevcut olan 200 doların altındaki en iyi seçeneklerin bu tamamen erişilemez etiketten daha fazla olamayacağı anlamına geliyor.
Peki ya Motorola, OnePlus ve Samsung’un “olağan şüphelilerini” küçümserseniz, Nokia G400 5G? Bu şey, yaklaşık altı ay önce ABD’de çok az tantanayla veya hiç tantana olmadan ticari olarak piyasaya sürüldü ve hiçbir koşul olmaksızın yarasadan çok makul bir 269,99 $ aldı.
Birkaç önemli yönden, G400, en azından kağıt üzerinde, diğerlerinin yanı sıra, kesinlikle saygın bir Snapdragon 480+ işlemci ve ışıkları “iki güne kadar açık tutmayı vaat eden büyük bir 5.000 mAh pil ile, rakip tüm orta sınıflardan daha iyidir. ” tipik kullanımda tek bir (20W) şarjla.

Bahsedilen “ışıklar”, en azından G400 5G’nin fiyat aralığı için “mükemmel” bir görüntüleme deneyimi sunmak için yukarıda belirtilen 120Hz yenileme hızı özellikleriyle eşleştirilerek Full HD + varyasyonuna sahiptir.

Belki de daha etkileyici bir şekilde (ve bu kadar uygun fiyatlı bir telefon için alışılmadık bir şekilde), bu kötü çocuk aynı zamanda birinci sınıf alüminyumdan yapılmıştır; .”

Metal arka kısımda Nokia G400 5G, 48MP birincil atıcı, 5MP ikincil ultra geniş açılı lens ve 200 doların altında harika bir genel görüntüleme kurulumu olan 2MP derinlik sensöründen oluşan üçlü bir kamera sistemi ile birlikte gelir.

Önceden yüklenmiş Android 12 yazılımı, nispeten yakın gelecekte bir noktada OS sürüm 13’e yenilenmelidir, 64 GB dahili depolama alanı ve 4 GB RAM sayısı… bu günlerde bütçe dostu bir telefon için normaldir ve tüm büyük ABD taşıyıcılar, herhangi bir kısıtlama veya müşteri yükümlülüğü olmadan tam olarak destekleniyor gibi görünüyor, bu da kesinlikle etkileyici bir anlaşmayı daha da tatlandırıyor… bu uzun sürmesi pek mümkün değil.

Açıkçası, Nokia G400 5G bir değil mükemmel bütçe telefonu, ancak şu anda daha büyük markalardan doğrudan rakiplerinin çoğundan çok daha yakın.telefon-1