The Ultimate 1989 Batman ve Batmobile Burada başlıklı makale için resim

resim: Sıcak oyuncaklar

Herkesin bir Batman’i vardır. Yarasaadam birlikte büyüdüler ve karaktere aşık olmalarını sağladılar. Belki de belirli bir çizgi roman sanatçısındandır: Jim Lee, Frank Millervb. Ya da belki belirli bir dizi: Adam West, Christian Bale, kahretsin, Robert Pattinson bile. Bunun doğru olduğunu biliyorum çünkü, şey, öyleydi filmdeki şaka komşularve ayrıca benim Batman’im her zaman Michael Keaton olduğu için.

sTim Burton’ın 1989 ve 1992’de vizyona giren iki Batfilminin katranı, Keaton ilişkilendirdiğim aktör Bruce Wayne ile diğerlerinden daha fazla. İzlemek için geri döndüğümde bile Adam West TV şovuya da Christopher Nolan filmlerine bir bilet aldım, bana sürekli olarak nostaljik merak uyandıran Keaton’ın çekimi.

Bu yüzden gördüğümde çıldırdım onu içinde Flaş römork bu hafta ve birazdan göreceğiniz şeyi görünce kredi kartlarımdan özür diledim.

Hot Toys, hem Michael Keaton Batman’in hem de güvenilir Batmobil’in yepyeni 1/6 ölçekli koleksiyonlarını ortaya çıkardı. Çoğu Sıcak Oyuncakta olduğu gibi, bunlar ucuz değil (Rakam için 279 $ veya 349 $ hangi sürüme sahip olduğunuza bağlı olarak, Batmobil için 715 dolar), ancak bu anlaşılır bir şekilde fiyat aralığınızın çok dışında olsa bile, yine de onların ihtişamının tadını çıkarabilirsiniz. Kontrol etmek ‘dışarı.genel-7