Haftalarca süren söylentiler ve spekülasyonlardan sonra Nintendo, 8 Şubat 2023’te 14:00 PT / 17:00 ET’de bir Nintendo Direct’e ev sahipliği yapacağını resmen duyurdu. Hesap tutanlar için, o yarın!

Bu direkt “yaklaşık 40 dakika” sürecek ve 2023’ün 1. ve 2. çeyreğinde piyasaya sürülecek Nintendo Switch oyunlarına odaklanacak. Direktifi herkes Nintendo’nun platformunda izleyebilecek. Youtube kanal.

Bu oyunların ne olabileceğine gelince, bu ilginç bir soru, çünkü Nintendo’nun yığılmış bir yılı yok. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe’ün 24 Şubat’ta çıkacağını zaten biliyoruz, Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon, Dredge ve MLB The Show 2023 bizi Mart 2023’e götürüyor.

Bununla birlikte, çıkış tarihi 12 Mayıs 2023 olan birkaç önemli başlık daha var – Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları. İkincisi hakkında çok şey duyacağımızı tahmin ediyorum. Ayrıca Advance Wars 1 + 2 Reboot Camp hakkında birkaç söylenti ortalıkta dolaşıyor. Bunu etkinlik sırasında görebilir miyiz? Nintendo Direct bir gün uzakta olduğu için bekleyip görmemiz gerekecek.

oyun-4