The Callisto Protocol’e yeni ve ücretsiz bir güncellemeyle bir Zorlu zorluk modu eklendi. Bu mod, cephane ve sağlık düşüşlerini daha da sınırlar, kaçak malın değerini azaltır ve düşmanları daha güçlü kılar.

Ek olarak, Callisto Protocol’ün sezon geçişine dahil olan planlanan dört DLC’den ilki de düştü. Outer Way Skin koleksiyonu, oyuna Outer-Way temalı görünümler ekler.

Şimdi oynuyor: The Callisto Protocol – Hardcore Modu + Outer Way Kaplama Koleksiyonu Fragmanı

Yaklaşan diğer DLC’ler arasında Mart ayında çıkacak olan The Contagion Bundle ve ilkbaharda çıkacak olan Riot Bundle yer alıyor. Bu paketler, yeni oyun modlarının yanı sıra diğer duyurulmamış içerikleri de ekleyecek. Son DLC, 2023 Yazında yeni hikaye içeriği ekleyecek. Diğer son güncellemeler, Xbox Series X’e yeni oyun artı ve ışın izlemeli yansımalar ekledi.

Callisto Protokolü, tüyler ürpertici zombilere sahip bir bilimkurgu korku aksiyon oyunu olan Dead Space’in ruhani halefi gibi bir şeydir. Kahraman Jacob Lee, Jüpiter’in uydularından biri olan Europa’da haksız yere bir hapishaneye hapsedilir, tıpkı gizemli bir bulaşmanın (yani uzay zombilerinin) hapishaneye bulaşması gibi. GameSpot’un The Callisto Protocol incelemesinde, yorumcu Jordan Ramée oyuna 5/10 verdi ve şöyle dedi: “Bazı gerçek korkular bu hayatta kalma-aksiyon oyununun deneyimini geliştirmiş olabilir, ancak Callisto Protocol bunun yerine absürd yüksek oktanlı gösteriye çok fazla eğiliyor. gerilimi azaltmak ve deneyimin anlatı özünü bozmak.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1