En iyi tablet için alışveriş mi yapıyorsunuz? iPad 2022, piyasadaki en iyilerden biridir ve şu anda onu şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla alabilirsiniz.

bu 10,9 inç iPad 2022 (WiFi/64 GB) Amazon’da 399 ABD dolarıdır (yeni sekmede açılır). Hemen hemen her kullanıcı için mükemmel olan bir tablette şu anda en iyi iPad fırsatlarından biri. (Apple ürünlerinde tasarruf etmenin daha fazla yolu için Apple promosyon kodlarımıza bakın.)

iPad 2022 incelememizde, Apple’ın temel iPad’inin en yeni yinelemesinden ciddi şekilde etkilendik. Öyle ki, satın alabileceğiniz en iyi tabletlerden biri adını verdik.

A14 Bionic çip tarafından desteklenen iPad 2022, 10. Nesil iPad’i tarama ve akış için süper hızlı hale getiriyor. Oyun oynamak ve videoyu yeniden kodlamak gibi zorlu görevler de güzel bir klipte çalışır.

10. nesil iPad, nihayet iPad serisinin geri kalanıyla eşleşecek şekilde güncellenmiş bir tasarıma kavuşuyor. Daha ince çerçevelere ve daha zarif bir görünüme sahiptir. Ve sevinin! Artık USB-C şarj desteği de var. Bunu neredeyse 11 saatlik pil ömrü ve 12 MP ön ve arka kameralarla birleştirin ve neredeyse mükemmel bir tabletin özelliklerini elde edin.

iPad 2022’yi satın almak için pek çok neden var, ancak almamanız gereken bir ana neden var: iPad 2022 ile 1. Nesil Apple Pencil’ı kullanmak sıkıcı. Kalemin kendisi iyi çalışıyor, ancak şarj etmek için bir USB-C – Lightning adaptörüne ihtiyacınız var ki bu bir güçlük. Ayrıca, kullanmadığınız zamanlarda kalemi tablete yerleştirebileceğiniz hiçbir yer yoktur. Bir sanatçıysanız veya tabletinizde elle not almayı seviyorsanız, Apple Pencil (2. Nesil) ile birlikte iPad Air (2022) daha pahalıdır, ancak sizi büyük bir hayal kırıklığından kurtaracaktır.

Apple Pencil’dan rahatsız değil misiniz? iPad 2022 harika bir tablet ve şimdi 399 dolara düştüğü için daha da iyi bir anlaşma. Daha fazla fırsat mı arıyorsunuz? iPad fırsatları kapsamımıza göz atın veya kazanabileceğiniz Super Bowl TV fırsatlarını görün.genel-26