Atomic Heart sistem gereksinimleri indi ve bilim kurgu FPS oyununu çalıştırmak için garip distopya teknolojisine ihtiyacınız olmayacak. Nişancı, Fallout ve Bioshock unsurlarını yeni bir pakette harmanlıyor gibi görünse de, biraz daha eski oyun bilgisayarı yapıları Atomic Heart’ı çok fazla sorun olmadan oynayabilmelidir.

Buna göre Atomic Heart minimum gereksinimleriNvidia GeForce GTX 960 VEYA AMD Radeon R9 380 gibi bir 4GB GPU’ya ihtiyacınız olacak. İster yeşil ister kırmızı takım için savaşın, çılgın FPS oyununu başlatmak için en iyi grafik kartına ve çoğu seçeneğe ihtiyacınız olmayacak son birkaç yıldan beri hile yapmalı.

İşte Atomic Heart sistem gereksinimleri:

Asgari Tavsiye edilen
işletim sistemi Windows 10 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i5-4460
AMD Ryzen 5 1600
Intel Core i7-7700
AMD Ryzen 7 2700X
Veri deposu 8GB 16 GB
GPU Nvidia GeForce GTX 960
AMD Radeon R9 380
Nvidia GeForce GTX 1080
AMD Radeon RX Vega64
Depolamak 90GB 90GB

Grafikler bir yana, Intel Core i5-4460 ile eşit bir CPU’ya ve en az 8 GB RAM’e ihtiyacınız olacak. Atomik Kalbi çalıştır. Yine, minimum özelliklerden bahsediyoruz, ancak 2023’teki en iyi PC oyunları arasında yer almayı uman bir oyun için çıta hala hoş bir şekilde düşük. Ancak, fps’yi artırmak ve etkin görsellerle oynamak istiyorsanız, biraz daha güçlü bir donanıma ihtiyaç duyacağız.

Eşleştirme Atomic Heart önerilen teknik özellikler bankayı kırmamalı, ancak geliştirici Mundfish, bir Nvidia GTX 1080 veya AMD RX Vega 64 GPU, AMD Ryzen 7 2700X gibi bir 3.8 GHz işlemci ve 16 GB RAM kullanmanızı önerir. Tam olarak günümüz standartlarına göre en iyi oyun bilgisayarı olarak tanımlayacağımız bir bilgisayar değil, ancak daha yüksek kare hızlarının keyfini çıkarırken robotlarla savaşmanıza izin vermelidir.

Son olarak, karşılamak için 90 GB depolama alanı boşaltmanız gerekecek Atomik Kalp boyutu gereksinimleri karşılar, ancak katı hal sürücüye yükseltmeniz gerekip gerekmediğine dair bir kelime yoktur. Oyun oynamak için en iyi SSD’yi seçmek tüm Steam kitaplığınıza fayda sağlayacaktır, bu nedenle mekanik bir sabit disk kullanıyorsanız yine de yatırım yapmanızı öneririz.

RTX 4080 gibi yeni bir GeForce grafik kartının gururlu sahibiyseniz, Atomic Heart DLSS 3 desteği sayesinde fps’yi on kat artırabileceksiniz. Frame Generation gibi RTX 4000’e özel özellikler, görsel açıdan fazla ödün vermeden atıcının performansını değiştirebilir. Nvidia RTX 4060 gibi daha ucuz kartların bile sonunda geldiklerinde düzgün kare hızı hileleri yapmasına yardımcı olabilir, ancak AI yükseltme özelliğini kullanmak için Lovelace’e geçiş yapmanız gerekecek.

Şu soruyu cevaplamak için PCGameBenchmark’ta Atomic Heart sistem gereksinimleri testini yapın… Atomic Heart’ı çalıştırabilir miyim??oyun-2