Geliştirici Fatshark, Warhammer: Vermintide 2 güncelleme 1.35’i bugün tüm platformlar için yayınladı. Warhammer: Vermintide 2 7 Şubat yama notlarına göz atın.

Warhammer: Vermintide 2 Güncellemesi 1.35 Yama Notları | Warhammer: Vermintide 2 7 Şubat Yama Notları:

Fatshark henüz herhangi bir resmi yama notu yayınlamadı, ancak bu hafta oyuna yeni bir topluluk etkinliği geliyor. Aşağıdaki oyunun Steam sayfasından daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Kahramanlar!

Topluluk tarafından yönetilen Onslaught Series tarafından sunulan Fight the Tide’ın duyurusu ve Onslaught Captains Series kapsamı için bize katıldığınızdan emin olun!

Kaptanlar Serisi, insanların modlu ve daha yüksek zorlukları denemelerine yardımcı olmak, bölgelerinden bir koçla eşleştirilerek büyümelerine yardımcı olmak, onları modlu topluluğa davet etmek ve çeşitli Onslaught Series etkinliklerini ve formatlarını tanıtmak için tasarlanmış bir etkinliktir.

Koçluk stilleri, ekiplerin aralarından seçim yapabileceği iki farklı türe ayrılır:

  • Arka oturma:

    tam dörtlü katılımcılardan oluşacaktır. Bu önceden hazırlanmış bir dörtlü olabilir veya kayıtlardan bir araya getirilen bir grup olabilir. Kaptan kullanarak katılacak [BTMP] Daha Fazla Oyuncu modu ve oyun içinde izleyin veya ekibinin bir üyesi tarafından sağlanan bir akış aracılığıyla izleyin (Twitch, Discord, Youtube, vb.).

  • Oynama:

    Oyuncu grubu 3 katılımcı ve bir kaptandan oluşacaktır. Bu yöntem, koçun oyunun içinde olması ve durumsal zorluklara daha hızlı tepki verebilmesi ve şut çekerek takıma rehberlik edebilmesi avantajına sahiptir.

Kapsam, Fight the Tide’da canlı olarak yayınlanacak. Savaş zamanıTwitch kanalı 11 ve 12 Şubat, 16:00-19:00 UTC tarihlerinde ve ayrıca katılan takımların bazı kaptanlarını da içerecektir.

Grupların kaptanları takımları izlenirken yayına katılacak ve kaptanlar grubun nasıl geliştiğini, deneyimlerini, yüzleşmek ve aşmak zorunda kaldıkları sorunları, kullandıkları stratejileri ve daha fazlasını konuşacaklar. Bir grubun 3 oyuncudan oluşması ve kaptanın da oynaması durumunda, kapsama kaptansız olacak ve daha geleneksel bir yaklaşım izlenecektir.

Son olarak, katılan ve bunun için zaman harcayan tüm kaptanlara teşekkür ederiz. Lütfen hepsinin bunu boş zamanlarında ve gönüllü olarak yaptığını unutmayın, bu yüzden uğrayın ve yeni bir şeyler öğrenin!

Resmi yama notları yayınlandığında bu gönderiyi mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz. Warhammer: Vermintide 2 şimdi PC, Xbox ve PlayStation için çıktı.

Kaynak: Buharoyun-6