Twitter, altın onay işaretlerini korumak için ayda 1.000 ABD doları talep ederek platformdaki işletmelerden para kazanmak istiyor. gelen bir rapor Bilgi. tarafından belirtildiği gibi BilgiAylık 1.000$ ücretini ödemeyen markalar altın rozetlerini kaybedecek, ancak bunun ne zaman olacağı belli değil.

Satış noktası tarafından görüntülenen dahili mesajlar, Twitter’ın işletmeye bağlı her hesaba rozet eklemek için ayda fazladan 50 ABD doları ücret almak istediğini de ortaya koyuyor. Bu, bir ekran görüntüsüyle hizalanır sosyal medya danışmanı Matt Navarra tarafından yayınlandıTwitter ürün müdürü Evan Jones ile isimsiz bir işletme arasında bir e-posta gibi görünen şeyi gösteriyor.

E-postada “Erken erişim abonesi olarak, kuruluşunuz için altın bir onay işareti ve ortakları için üyelik rozetleri alacaksınız” yazıyor. “Abone olmak isterseniz, Kuruluşlar İçin Doğrulanmış aylık 1.000 ABD doları ve bir aylık ücretsiz üyelikle birlikte her ek bağlı kullanıcı başına aylık 50 ABD dolarıdır.”

Twitter, şirketlerin “Twitter’da kendilerini doğrulamalarına ve ayırt etmelerine” olanak tanıyan Kuruluşlar için Doğrulama programı (eski adıyla Blue for Business) öncesinde altın rozetler çıkardı. Ayrıca şirketlerin, Twitter ürün yöneticisindeki küçük Twitter logosu gibi, çalışanlarına, yöneticilerine ve markayla ilişkili diğer kişilere ait hesaplara Twitter profil resimlerinin minyatür versiyonlarını gösteren rozetler eklemesine olanak tanır. GalatasaraySK’s profile.

Navarra daha sonra takip etti başka bir ekran görüntüsü Aylık 1.000 ABD doları oranını bir kez daha onaylayan Twitter’daki başka bir işletme ile ürün yöneticisi arasındaki doğrudan mesaj. Twitter, Kuruluş için Doğrulama aboneliği için herhangi bir fiyatlandırma bilgisini resmi olarak açıklamadı ve erken erişim sunmaya başladı geçen ayki programa Şirket hemen yanıt vermedi SınırŞirketin artık bir iletişim ekibi olmadığı için yorum talebi.

genel-2