Adam Sandler ve Jennifer Aniston, Netflix’in devam filminin ilk fragmanında görüldüğü gibi bir türlü mola veremiyor. Cinayet Gizemi 2.

Yönetmen Jeremy Garelick’in yeni filmi, Kyle Newacheck tarafından yönetilen 2019 yapımı orijinal filmin ardından 31 Mart’ta vizyona giriyor. Cinayet Gizemi 2 son maceralarından bu yana dört yıl içinde dedektif olan Nick ve Audrey Spitz’in (Sandler ve Aniston) etrafında dönüyor. Çift, kaçırılmaları Nick ve Audrey’i Paris’e götüren arkadaşları Maharaja’nın (Adeel Akhtar) adadaki düğününe davet edilir.

Sandler’den Nick, karavanın bir noktasında “Mihrace kaçırıldı ve hepiniz şüphelisiniz,” diyor. Daha sonra, Audrey (Aniston) işlerin iyi gitmediğini anlayınca, “Bir daha hiçbir yere davet edilmeyeceğiz,” diye hayıflanır.

Filmin kadrosunda ayrıca Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma, John Kani ve Dany Boon yer alıyor.

2019’da Netflix bunu duyurdu Cinayet Gizemi yayıncının o yılki en popüler filmi veya TV projesiydi. İlk filmde Sandler ve Aniston kendilerini bir cinayet soruşturmasının içinde bulan turistler olarak rol aldı.

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Hollywood MuhabiriSandler, karakterlerinin neden kendilerini genellikle sekiz topun arkasında bulduğunu açıkladı. Yıldız, “Sanırım güçsüzlerle bağlantı kuruyorum” dedi. “Gerçek hayatta, her zaman ezilenleri destekledim. Bir basketbol sahasına gittiğimde ve insanlarla bire bir oynadığımda, eğer biri ‘Kıçını tekmeleyeceğim’ derse, bu genellikle ‘Oh, bunu kazanacağım’ dediğim bir oyundur. zaman.’ Çünkü ben bir underdog’um ve bir underdog olmaktan çok rahatım.”

Cinayet Gizemi 2 31 Mart’ta Netflix’te.sinema-2