İşe alım ve işveren markalaşmasında uzmanlaşmış Fransız girişim şirketi Welcome To The Jungle, 26 Ocak’ta duyurusunu yaptı: 50 milyon avroluk bağış topladı. Bu para şirketi mümkün kılmalı Avrupa’daki büyümesini geliştirmek, ama özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde.

50 milyon euro toplandı

Platform, Ekim 2019’da 20 milyon avroluk son bağış toplamasının üzerinden üç yıldan fazla zaman geçti. Sam Amca’nın bölgesini fethetmeye hazır olduğunu söylüyor. Bu finansman turu için, uzun süredir devam eden ortakları Revaia, XAnge ve Bpifrance’a ek olarak Welcome To The Jungle, blisce/, Cipio Partners, Groupe ADP, Kostogri ve RAISE Sherpas’ı ağırlıyor.

aynı kategoride

Mobileye zorlu ekonomik ortamda dördüncü çeyreğinde başarılı oldu

Bu bağış toplamanın sonucundan ve hem tarihi hem de yeni yatırımcılarımızın verdiği güvenden çok memnunuz. şirketin CEO’su ve kurucu ortağı Jérémy Clédat diyor. O Açıklamak o ” bu üçüncü finansman dalgası Belirleyici bir yılı kapatıyor 2022bu sırada yeni bir ticari teklif ve yeni işlevler başlattık “.

Bugün, Ormana Hoş Geldiniz listeleri 5.000 müşteri için her ay yaklaşık 3 milyon tekil ziyaretçi ve 300’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Jérémy Clédat ayrıca şirketin yıllık yinelenen gelirde 30 milyon avroyu aştı.

yön New York

Ormana Hoş Geldiniz’in patronu bir süredir Amerika Birleşik Devletleri’ni hedef alıyor. ifşa ediyor Dijital Fabrikauzun uzun düşünama şimdi tam zamanı “. Toplanan miktarla planlar New York’ta tesisler açmak ve yaklaşık on beş çalışanı işe almak Amerikan anteninin düzgün çalışmasını sağlamak için.

Rekabetle karşı karşıya kalan Jérémy Clédat, ” çok rekabetçi bir pazardayız ama medya tarafı öne çıkmamızı ve kendimiz için bir isim yapmamızı sağlar. İlk testlerimiz gösteriyor ki birçok şirket konumlandırmamıza açık “. Bugün Welcome To The Jungle, Fransa, İspanya ve Çek Cumhuriyeti’nde kuruldu.genel-16