Biz teknoloji meraklıları, teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yeni dijital beceriler kazanmak için çabalamamızı sağlayan, teknolojiye karşı yakıcı bir tutkuya sahibiz. Bu nedenle, farklı cihazları özgürce kullanabilir ve teknolojiden anlayan insanlara yabancı olan teknoloji terimlerini anlayabiliriz.

Ancak teknolojiyle ilgili olan şey, çok fazla çaba göstermeye istekli oldukları sürece herkesin bu konuda ustalaşabilmesidir. Elbette biri size işlerin nasıl yürüdüğünü gösterdiğinde öğrenmesi çok daha kolay olur.

İngiliz taşıyıcı Three’nin yakın zamanda duyurulmasının nedeni budur. Blog yazısı tamamen yeniden başlattığını Keşif programı, kullandıkları ağdan bağımsız olarak her yaştan ve yetenekten kişiye dijital güvenlik, vlog ve kodlama gibi konularda 40’tan fazla mağaza içi eğitim kursu sunar. Program, insanlara Android, iOS ve telefonlarını nasıl kullanacaklarını bile öğretebilir.

Three’nin duyurusunda belirttiği gibi, yeniden başlatmanın ilk aşaması Haziran 2022’de başladı ve şimdi taşıyıcının tüm mağazaları yenilenen Discovery programını yeniden sunuyor. Buna ek olarak cep telefonu operatörü, yeniden lansmandan bu yana mağaza içinde 14.000’den fazla Keşif seansının gerçekleştirildiğini ve yaklaşık 25.000 kişiye yaklaşık 1.000 dijital beceri atölyesinin sunulduğunu bildirdi.

Bu nedenle, Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız ve teknoloji gurusu olmak isteyen arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz varsa, onlara Three’s Discovery programını önerebilirsiniz. Size gelince, yeni, daha güçlü bir akıllı telefon pazarındaysanız ve bir Three müşterisiyseniz, kontrol etmekten çekinmeyin. Bir telefonu harika bir indirimle bulabileceğiniz en iyi Üç telefon fırsatı makalesi.

İngiltere’deki başka bir operatörle çalışıyorsanız ancak yine de yeni bir telefon almak istiyorsanız, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. en iyi Virgin Media telefon fırsatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi Tesco Cep telefonu fırsatları, en iyi iD Cep telefonu fırsatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi EE telefon fırsatları ve en iyi Giffgaff telefon fiyatları makaleleri.telefon-1