For Honor’un en yeni Kahramanı, gürz ve kalkan kullanan Afeera, 2 Şubat’ta gelecek. Ayrıca Ubisoft, 2 Şubat’tan 9 Şubat’a kadar tüm platformlarda For Honor’un standart sürümü için ilerleme ve kalan kahramanlarla birlikte ücretsiz bir hafta düzenleyecek. Daha sonra oyunu satın alanlar için bozulmamış.

Aşağıdaki For Honor Afeera tanıtım fragmanını izleyin:

Arabistan topraklarından azimli savaşçılar ve Pirate ile Medjay’den sonra üçüncü Outlander Hero olan Afeera, For Honor’a kesin topuz ve kalkan dövüşü getiriyor. Afeera, Kahramanın yanı sıra Özel Süsleme, bir Elit Kıyafet, yedi günlük Şampiyon Statüsü ve üç çöpçü kasası içeren bir paketin parçası olarak birinci taraf mağazalarında 7,99 ABD dolarına satışa sunulacak. Afeera ayrıca 16 Şubat’tan sonra oyun içinde 15.000 Çelik açılabilir. Ayrıca, Afeera lansmanında Savaş Kıyafeti, Efekt ve Süs içeren ücretsiz bir Etkinlik Bileti de sunulacak.

Ubisoft, 2 Şubat’tan 9 Şubat’a kadar Afeera’nın lansmanında bir For Honor ücretsiz haftasına ev sahipliği yapacak ve oyunun standart sürümü Ubisoft Connect’te, PlayStation ve Xbox mağazalarında ücretsiz olarak sunulacak. İlerleme ve kilidi açılan kahramanlar daha sonra oyunun satın alınan sürümüne taşınacaktır. Ayrıca, For Honor’un altıncı yıl dönümü için 14 Şubat’ta bir infaz oyuna geri dönecek ve 9 Şubat ile 16 Şubat arasında giriş yapan oyuncular bir Elit Kıyafet ile ödüllendirilecek.

Oyunun içerik döngülerinin 7. Yılı yakında başlayacak ve For Honor PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One’da mevcut. Ayrıca şu adreste mevcuttur: Xbox Oyun Geçişi ve Ubisoft+.oyun-6