Lava Probuds 21 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklık geçen yıl Hindistan’da piyasaya sürüldü. Bu TWS kulaklıklar artık çok indirimli bir fiyata satışa sunulacak. Yarın Rs’de satışa çıkacaklar. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 26. Lava Probuds 21 TWS kulaklık, yüksek tanımlı bir ses sağladığı iddia edilen 12 mm dinamik sürücülerle donatılmıştır. Kulaklıkların 9 saate kadar pil ömrü olduğu ve beş adede kadar tam şarj sağladığı söylenen bir şarj kutusuyla birlikte geldiği söyleniyor.

Lava Probuds 21 Cumhuriyet Bayramı teklifi

Lava Probuds 21, 26 Ocak’ta sadece Rs karşılığında satışa sunulacak. 26 yoluyla Amazon ve lav e-mağaza. Bu Lava TWS kulaklıkların sınırlı stoğu saat 12:00’den itibaren satışa sunulacak.

Hatırlamak gerekirse, bu TWS kulaklıklar Hindistan’da Rs başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürüldü. 1.499 Siyah Beyaz renk seçeneği. Artık Glacier Blue, Ocean Blue ve Sunset Red renklerinde de sunuluyorlar.

Lava Probuds 21 özellikleri, özellikleri

Lava Probuds 21 TWS kulaklık, 12 mm dinamik sürücülere sahiptir. Bluetooth 5.1 kablosuz bağlantı özelliğine sahiptirler ve sorunsuz bir oyun deneyimi için 75 ms ultra düşük gecikmeli bağlantılar sağlarlar. Fiziksel ses yalıtımı ve gürültü azaltma sunmak için tasarlanmıştır.

Bu TWS kulaklıkların 9 saate kadar pil ömrüne sahip olduğu iddia ediliyor. Ayrıca şarj kutusuyla birlikte toplam 45 saate kadar pil ömrüne sahip oldukları iddia ediliyor. Lava, 20 dakikalık bir şarjın 200 dakikaya kadar oynatma süresi sağlamak için yeterli olduğunu söylüyor. Google Asistan ve Siri sesli asistanlarıyla uyumludurlar.

Lava’nın Probuds 21 kulaklıkları, 20 Hz ila 20.000 Hz frekans tepki aralığına sahiptir. Ter ve su sıçramasına dayanıklılık açısından IPX4 derecesine sahiptir. Ayrıca, kulaklıklar ayrıca müzik çalmak, aramaları kabul etmek veya reddetmek için dokunmatik kontrollere sahip.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

ChatGPT, Anayasa Hukuku, Vergilendirme Üzerine Makaleler Yazıyor, ABD Hukuk Okulu’ndaki Sınavları Geçiyor


Hindistan, Sermayenin Kaçışını Önlemek İçin Kripto Para Ticaretinde TDS Oranını Düşürmeyi Düşünmeli, Kullanıcılar: Rapor

Günün öne çıkan videosu

YouTube Shorts Videolarından Yakında Para Kazanın – Nasıl Yapıldığını Öğrenmek İçin İzleyin

genel-8