Tatil bitmiş olabilir ama Fortnite’ta yeni Oyun Efsaneleri kıyafetlerinin sezonu hâlâ devam ediyor. 4. Bölüm, Doom Slayer ve The Witcher, Geralt of Rivia’nın 1. Sezon savaş biletine dahil edileceğinin ortaya çıkmasıyla başladı ve şimdi, orijinal Dead’in bu ayki yeniden yapımını kutlamak için çok travma geçirmiş uzay mühendisi Isaac Clarke’a sahibiz. Uzay oyunu. Bu oyunlarda yaşadıkları göz önüne alındığında, Isaac için Fortnite adasına yapılacak bir gezi, tüm bu nekromorf uzuvlarını kesmekten rahatlatıcı bir tatil gibi olacak.

Isaac, V-Papel’den çok gerçek paraya mal olan bir paketle gelir – bu, bunun gibi birkaç ortak çalışma setinden biridir ve ilk Gaming Legends setidir. Ama merak etmeyin, bu paketin değeri oldukça büyük. 12 $ karşılığında, Isaac Clarke görünümü, iki reaktif sırt süsü (sağlık ölçerinizi gösteren ikonik RIG’i ve bir USG Ishimura modeli dahil), bir Plazma Kesici kazma ve iyi bir önlem için biraz V-Bucks alırsınız.

Kesici aynı zamanda hoş bir küçük kolaylık özelliği ile birlikte gelir: Doctor Strange’in sihirli kılıcı veya Wolverine’in pençeleri için ifadelere benzer şekilde, farklı bir kazmanız olsa bile, savaşın hararetinde silahı çağırmak için kullanabileceğiniz bir ifade.

Ancak bu paketin değeri sadece kozmetik ürünlerinde değil. Bu paketi satın almak aynı zamanda Garip İletimler görevleribirkaç günlük günlük bonus hedeflerini tamamladığınızda size toplam 1500 V-Bucks kazandıracak.

Geralt of Rivia, Bölüm 4 Sezon 1 savaş geçişine dahil olsa da, henüz oyunda mevcut değil. Geralt bu sezonun “bonus” dış görünüm yuvasında, yani onu görevlerle açmak için sezonun sonuna kadar beklememiz gerekiyor. Geri sayım sayacı, onu iki hafta içinde alabileceğimizi söylüyor – ancak bazen bu görevler, zamanlayıcının gösterdiğinden daha erken açılıyor.

Fortnite’ın Gaming Legends görünüm koleksiyonu, 2019’da çıkış yapan Borderlands’den Psycho Bandit’ten bu yana oldukça iri oldu. Street Fighter, Halo ve Destiny setleri gibi çoğu, hala düzenli olarak eşya mağazasında görünmektedir. Ancak Geralt ve Doom Slayer gibi Lara Croft da bir savaş geçişinde yer aldı ve satışa geri dönmeyecek. Kratos ve Psycho Bandit, eşya dükkanında satıldı ve abilir herhangi bir zamanda iade edilebilir, ancak ikisi de yıllardır mevcut değildir.

Bir para paketi olarak Isaac Clarke, birkaç ayda bir mağazada görünebilir – Epic, bu tür V-Bucks görev paketlerini sık sık mağazada döndürür. Ancak bu para paketleri, perakende satışta üzerlerinde kodlar olan fiziksel kartlar olarak da satılır; bu nedenle, bu paketi üçüncü taraf vitrinlerden veya Target veya Best Buy gibi gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazalardan, satışı durdurduktan sonra bile satın almak mümkün olabilir. onu Fortnite eşya dükkanında.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1