Genshin Impact stüdyosu HoYoverse, yaklaşmakta olan bilim kurgu strateji RPG’si Honkai: Star Rail’in son kapalı beta tarihlerini açıkladı. Kapalı beta için kayıtlar da artık yayında ve kabul edilirseniz PC, iOS ve Android’de 10 Şubat’tan itibaren en son sürüme atlayabileceksiniz.

Beta, Herta uzay istasyonunda başlayan ve Jarilo-VI ve Xianzhou Luofu gibi diğer yerlere yayılan hikaye ile yeni karakterler, keşfedilecek alanlar ve çeşitli oyun içi özellikleri sergileyecek. Bu iki bölgenin kendine özgü kültürleri ve manzaraları, onları kontrol eden hizipleri ve galaksinin vahşi sınırlarında kendinize bir isim yapmanız için birçok fırsat var.

Oyunu kendiniz denemekle ilgileniyorsanız. bulabilirsin kayıt linki burada. Honkai: Star Rail ilk olarak 2021’de duyuruldu ve 2022 Yaz Oyun Festivali’nde daha büyük bir açıklama aldı. Oyun, Hoyoverse’in Genshin Impact ve yakında çıkacak olan Zenless Zone Zero ile aynı anime sanat tarzına sahip ve oyuncuları uzay yollarında seyahat eden unutkan bir karakterin çizmelerine yerleştiriyor.

HoYoverse’nin diğer oyunları gibi, yolculuğunuzda düzenli olarak canavarlarla karşılaşacaksınız, ancak dört karaktere kadar bir ekibe bu tehditleri alt etmek, onları bilim kurgu silahları ve fütüristik teçhizatla donatmak için rehberlik edebileceksiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1