Güreş severler sevinsin! Sen favori WWE oyunusun, WWE 2K23bir çıkış tarihi alıyor!

Artık silinmiş bir Twitter gönderisi aracılığıyla bulunan Reddit’e göre, WWE 2K23 17 Mart 2023’te çıkacak. Oyunun daha önce güreşseverlerin eline geçmesi dileğiyle. WWE Wrestlemania 38 Nisan içinde. (Tarafından çarpılacak olsa da Resident Evil 4 yeniden yapmak bir hafta sonra başlayacak). WWE resmi duyuruyu şu saatte yapacaktı: WWE Kraliyet Rumble’ı 28 Ocak 2023’te ve muhtemelen bu sızıntılar olmamış gibi devam edecek.

Sızıntının ayrıntıları, kapak süperstarını ortaya koyuyor WWE 2K23… Görünmezliğin ustası: John Cena!

Kapak, çok uzun zaman önce (bu gönderiden itibaren) John Cena’nın Instagram’ında oynandı, eski WWE süperstarı, üzerinde kimsenin olmadığı bir kapak resmiyle kendi memesiyle dalga geçiyordu.

Ancak, aracılığıyla daha fazla bilgi sızdırıldı. Amazon.com.au(üzerinden twitter) oyunun tüm listesinin fotoğraflarla eksiksiz olarak yayına girdiği yer… Fotoğraflar sayfadan hızla kaldırılmış olsa da, kartal gözlü müşteriler sitenin ekran görüntüsünü aldıktan sonra bazı görüntüler sızdırıldı ve ayrıca kapak sızıntısını doğruladı.

WWE 2K23

Listelemeye göre, aşağıdaki özellikler vardır:

  • WWE 2K23’ün Standart Sürümü için ön sipariş verin ve oynanabilir bir karakter olarak dünya çapında müzik fenomeni Bad Bunny’yi ve yakut katmanlı bir MyFACTION kartını içeren Bad Bunny Bonus Pack’e erişin.*
  • 2K VİTRİNİ: İNTERAKTİF SPOR BELGESELİ – Şampiyon burada! John Cena’nın 20 yıllık WWE kariyerinin önemli anlarını ve en zorlu rakiplerini oynayın.
  • HER TÜRLÜ SAVAŞ OYUNLARI Hayranların favorisi olan bu aksiyon dolu maç türü, WWE 2K23’te ilk kez sahneye çıkıyor ve çift çelik kafesle çevrili yan yana iki halkanın içinde kalp atışlarını hızlandıran 3’e 3 ve 4’e 4 çok oyunculu kargaşa sunuyor!
  • SİZİN GÖSTERİNİZ, SİZİN SEÇİMLERİNİZ MyGM ile – Haftalık bir şovun dizginlerini elinize alın ve marka üstünlüğü için rakip genel müdürlere karşı yarışın.
  • TÜM KARTLAR SİZDE – MyFACTION’da nihai fraksiyonu oluşturmak için WWE Superstars ve Legends kartlarını toplayın ve yükseltin. Artık çevrimiçi çok oyunculu özelliği olan MyFACTION, ulusunuzu çevrimiçi hale getirmenize ve küresel hakimiyet için rekabet etmenize olanak tanır.

WWE 2K23

Ayrıca ekranda olacak bazı süper yıldızlar ve efsaneler de onaylandı. WWE 2K23 liste:

  • Roman Reigns, “American Nightmare” Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, “Stone Cold” Steve Austin ve daha fazlasını içeren geniş bir WWE Superstars ve Legends kadrosuyla ringe çıkın!
  • MyRISE’TA GELECEĞİNİ TANIMLA – WWE’deki ilk çıkışınız için perdelerin arasından geçin ve The Lock ve The Legacy gibi farklı hikâyeler içeren yol boyunca verdiğiniz kararlarla bir WWE Süper Yıldızı olarak kariyerinizi şekillendirin.
  • EVREN HEP SENİN – Superstar kadroları, kan davaları, şampiyonlar, haftalık şovlar ve Premium Canlı Etkinliklerden WWE’nin sorumluluğunu üstlenmenizi sağlayan nihai sanal alan olan Evren Modu ile WWE dünyası parmaklarınızın ucunda!

WWE 2K23

WARGAMES’in dahil edilmesi, oynayabileceğiniz maçlara harika bir katkı olsa da, bunun başka bir John Cena vurgulama makarası olduğunu ortaya koyuyor (Daha önce, kısmen, WWE 2K15) biraz hayal kırıklığı yaratıyor ama aynı zamanda heyecan verici. 2K Oyunlar Rey Mysterio’nun öne çıkan makara moduyla harika bir iş çıkardı. WWE 2K22bu yüzden WWE’nin The Rock ve Stone Cold Steve Austin’den bu yana en büyük yerli yıldızlarından biri için aynı derecede iyi olabilir.

Daha kötüsü de olabilirdi… Kapak olarak hep bunu alabilirdik…

WWE 2K23

WWE 2K23 17 Mart 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC’de yayınlanacak.

oyun-4