Beyaz kağıtlar > teknolojiler > E-kitap: Size uygun, kişiye özel extraneti oluşturarak müşteri ilişkinizi geliştirin

Müşterilerinizle iyi ilişkiler geliştirmek, iş stratejinizin başarısı için çok önemlidir.

Bir web ajansı olarak, her geçen gün daha fazla şirketin müşterilerine sunduğu hizmetleri iyileştirmek istediğini ve özellikle iş süreçlerinin dijitalleşmesine yöneldiğini fark ettik. Bu nedenle extranet, şirket ile müşterileri arasındaki alışverişi kolaylaştırmak için en uygun çözümdür. İkincisine, özellikle talepleri işleme koymak ve onları tutmak için gereken süre nedeniyle oluşan hayal kırıklıklarını sınırlamayı mümkün kılan bir özerklik verir.

Müşteri portalı olarak da adlandırılan extranet, onları 7 gün 24 saat destekler. İnsan bağlantısının yerine geçmez, ancak mümkün olduğunda yanıt vermenize olanak tanır (örneğin, randevu talep edin, güncel ticari bilgileri bulun, belgeleri indirin, bir SSS’ye bakın, vb.). Satış ekipleri, talepleri sınırlayarak üretkenlik kazanır. Bir danışmanın müdahalesini en çok gerektiren durumlara odaklanabilirler.

Bir extranet kurmanın birkaç yolu vardır (yayıncı çözümü, CMS’den geliştirme veya tamamen özel geliştirme, vb.). Seçim, her şirketin amaçlarına ve zorluklarına göre yapılmalıdır.

Bu tanıtım belgesi öncelikle tamamen özelleştirilmiş geliştirmenin avantajlarını sunar. Piyasada hali hazırda herhangi bir çözüm bulunmadığında ve yüksek düzeyde özelleştirme gerektiğinde özellikle ilgi çekicidir.

Bu nedenle bir extranetin avantajlarını, en beğenilen işlevselliklerini ve ayrıca size benzeyen, sizin değerlerinize ve müşterilerinize karşılık gelen bir müşteri portalı için uyarlanmış metodolojiyi bulacaksınız.

Özet :

– Neden bir extranet sunuyorsunuz?
– Portalın amaçları nelerdir ve orada ne buluyoruz?
– Müşteriler tarafından beğenilen hizmetler ve özellikler
– Kendi extranetinizi oluşturmak için farklı çözümler
– Kişiye özel bir extranet geliştirmenin avantajları
– Spesifik geliştirme ihtiyaçlarınıza göre uyarlandı mı?
– Sosyal ev sahibi Unicil için PWA’daki extranete odaklanıngenel-16